1. Anasayfa
 2. Bülten
Trendlerdeki Yazı

Mobil Oyun İçin Üretildi: realme 11

Mobil Oyun İçin Üretildi: realme 11
Mobil Oyun İçin Üretildi: realme 11
0

realme, mobil oyun severlere odakladığı realme 11 ailesinin yeni üyesi realme 11’i piyasaya sürdü. realme 11; güçlü işlemcisi, geniş RAM kapasitesi ve ultra hızlı şarj özellikleri ile segmentinde dikkat çekiyor.

Helio G99 Yonga Seti

Helio G99 Gaming Yonga Seti tarafından desteklenen 8 çekirdekli işlemci, realme 11’i oyun performansında başarılı bir cihaz haline getiriyor. Yüksek çözünürlüklü oyunlar için akıcı grafikler ile ideal bir deneyim sunan bu işlemci, mobil oyun tutkunlarına yeni bir standart sunuyor.

Geniş RAM kapasitesi

realme 11, 8+8 16GB’a kadar dinamik RAM kapasitesi ile gelişmiş oyunları bile sorunsuz bir şekilde oynayabilmenin yanı sıra, çoklu görevler arasında hızlı geçiş yapma imkanı da sağlayarak oyun deneyimini iyileştiriyor. Bu sayede birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırırken performans kaybı yaşanmıyor.

realme 11

Ultra hızlı şarj ile oyuna devam

realme 11, uzun oyun seansları arasında kısa molalar vermek isteyen oyuncular için 67W SUPERVOOC şarj teknolojisi ile sadece 17 dakikada %1’den %50’ye şarj olabilme özelliğini sunuyor. Aynı zamanda 5000mAh Büyük Pil kapasitesi 9 saatten fazla 40fps’de PUBG oynama imkânı sağlarken, 15 dakikalık şarj ile 2 saatlik oyun keyfi realme 11 ile mümkün hale geliyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir