Mortal Kombat 1 İçin Omni-Man’in Geliş Tarihini Duyuran Oynanış Fragmanı Geldi
 1. Anasayfa
 2. Haber

Mortal Kombat 1 İçin Omni-Man’in Geliş Tarihini Duyuran Oynanış Fragmanı Geldi

0

NetherRealm Studios tarafından Mortal Kombat 1 için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Fragman, Omni-Man’in Liu Kang’a karşı çıkan hareket tarzına ve dövüş stiline kapsamlı bir bakış sunuyor.

Fragmanda Omni-Man, Liu Kang’a karşı iki dakikadan fazla bir süre boyunca süper gücünü yumruklar ve tekmelerle sergiliyor. Fragman, Omni-Man’in Invincible’daki acımasız doğasına sadık kalan korkunç bir ölümle sonuçlanan son sahneyle bitiyor.

Yeni fragman, Omni-Man’in süper gücünü ve özel yeteneklerini sergilemenin yanı sıra, karakterin çıkış tarihini de doğruladı. Buna göre Kombat Paketi’ni satın alan oyuncular, 9 Kasım tarihinden itibaren Omni-Man’i indirip oynayabilecek. Karakter, 16 Kasım itibarıyla ise tüm Mortal Kombat 1 sahipleri tarafından satın alınabilecek.

J.K. Simmons tarafından seslendirilen Omni-Man yabancı gezegen Viltrum’dan geliyor. Karakter güçlü Viltrumite ırkının bir üyesi olarak muazzam insanüstü güce ve dayanıklılığa sahip. Invincible evreninde Omni-Man, Dünya’da bir süper kahraman ancak sonuçta gezegene ilişkin pek de iyi niyetleri bulunmuyor.

Onmi-Man, Kombat Paketi’ndeki Mortal Kombat 1’e eklenecek altı oynanabilir karakterden ilki olacak. Bunlardan üçü Quan Chi, Ermac ve Takahashi Takeda gibi Mortal Kombat karakterlerini döndürecek. Diğer ikisi ise DC Comics karakteri ve kendi Max TV’lerinin yıldızı Peacemaker ve Amazon Prime Video’nun süper kahraman dizisi The Boys’un güçlü düşmanı Homelander olacak. Bu karakterlerin oyuna ne zaman dahil edileceği ise şu an için belirsiz.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir