Netflix bir diziyi daha iptal etti: Prens Harry çok kızacak!
 1. Anasayfa
 2. Haber

Netflix bir diziyi daha iptal etti: Prens Harry çok kızacak!

0

Netflix geçtiğimiz ay abone sayılarında büyük bir düşüş olduğunu açıkladı. Popüler dijital yayın platformu ayrıca milyonlarca kişinin daha hizmeti kullanmayı bırakabileceğini belirtiyor. Tüm bu gelişmeler ile birlikte Netflix’in piyasa değeri 50 milyar dolar düşmüş durumda.

Bu yüzden Netflix maliyetleri azaltmak adına bazı projelerini iptal etme kararı aldı. Zor günler yaşadığı söylenen dijital yayın platformu, geçtiğimiz yıl duyurulan Meghan Markle imzalı animasyon dizisi hakkında şok bir karar aldı.

Netflix, Kraliyet gelininin dizisi Pearl’ü iptal etti!

Netflix, maliyetleri düşürmek için Meghan Markle imzalı bir animasyon dizisi olan Pearl‘ün geliştirilme çalışmalarını durdurdu. Geçtiğimiz yıl duyurulan dizi, şirketin maliyetleri en aza indirmek adına iptal ettiği projeler arasındaki yerini almış durumda.

İngiliz Kraliyet Ailesinin gelini olan Meghan Markle tarafından kurulan Archewell Productions, geçtiğimiz yıl Pearl’ün baş yapımcısı rolünü de yine Markle’ın üstleneceğini duyurmuştu. Dizi, tarihin etkili kadınlarından ilham alan 12 yaşındaki bir kızın maceralarını anlatacaktı.

Pearl’ün aksine Netflix, Heart of Invictus adlı bir belgesel dizisi de dahil olmak üzere Archewell Productions ile bir dizi proje üzerinde çalışmaya devam edeceğini açıkladı. Dizi, 2022’de Lahey’de Prens Harry tarafından kurulan bir etkinlik olan yaralı gaziler için düzenlenen Invictus Oyunları‘nda yarışan sporcuları konu alacak.

Netflix ayrıca Dino Daycare ve Boons and Curses isimli iki animasyon çocuk dizisinin de iptal edildiğini açıkladı. Peki siz Netflix’in yaşadığı bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da bizimle paylaşabilirsiniz.

https://shiftdelete.net/netflix-bir-diziyi-daha-iptal-etti-prens-harry-cok-kizacak

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir