1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Nintendo Switch OLED Mario Red Edition Duyuruldu

Nintendo Switch OLED Mario Red Edition Duyuruldu
Nintendo Switch OLED Mario Red Edition Duyuruldu
0

Nintendo, Super Mario Bros. Wonder Nintendo Direct etkinliğinde yeni bir Switch modelini tanıttı. Super Mario Bros. Wonder’ın çıkışı şerefine gelecek olan Nintendo Switch OLED Mario Red Edition, Mario’nun imzası olan kırmızı renk şemasıyla özelleştirilmiş olarak karşımıza çıkıyor.

OLED Mario Red Edition konsol, dock ve Joy-Con denetleyicilerindeki kırmızı kaplamayla eşleşiyor. Dock’ta, arka tarafta küçük bir Mario silueti ve dock’un arka panelinin içindeki kabartmalı paralar da dahil olmak üzere bazı ekstra dokunuşlar bulunuyor. Mario temalı tasarımın dışında konsol, standart Switch OLED ile aynı OLED ekrana, yerleşik depolamaya ve işlevselliğe sahip.

nintendo switch oled mario red edition duyuruldu 2

OLED Mario Red, Super Mario Bros. Wonder’ın 20 Ekim’de piyasaya sürülmesinden sadece iki hafta önce, 6 Ekim tarihinde satışa sunulacak. 350 dolar fiyatla satışa sunulacak olan ürünü almak isteyen hayranlar için ön siparişler şu anda Nintendo’nun web sitesinde başlamış durumda.

Nintendo daha önce Switch’te Splatoon ve Fortnite gibi popüler oyunlar için özel sürümler yayınlamıştı. Mario Red OLED modeli de bu özel sürümlere katılacak.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir