Oğuzhan Koç, GetirYemek’in marka yüzü oldu
 1. Anasayfa
 2. Haber

Oğuzhan Koç, GetirYemek’in marka yüzü oldu

0

Türkiye’nin ilk sanal marketi olarak 2015 yılında hayatımıza giren Getir, verdiği hizmetlerin sayısını her geçen gün artırıyor. Bir süre önce Getirİş isimli servisini kullanıma sunan şirket, bunların tanıtımına da büyük önem veriyor.

Son olarak Türkiye’nin 81 ilinde, 50 binden fazla üye restoran ile hizmet veren online yemek siparişi platformu GetirYemek’in reklam yüzü Oğuzhan Koç oldu. İşe ayrıntılar…

Oğuzhan Koç ile müzikal tadında bir reklam

Çıkardığı tüm şarkılarla müzik listelerinde ilk sıraya yerleşen Oğuzhan Koç, GetirYemek ile imzaladığı uzun soluklu anlaşma kapsamında ilk reklam filmi için kamera karşısına geçti. Toplamda 200 kişilik bir ekip ile 2 günde gerçekleştirilen müzikal tadındaki reklam filmi çekimlerinde eğlenceli anlar yaşandı.

SDNShiftdelete.net

GetirYemek ile Oğuzhan Koç’un yeni iletişim serisinin ilk filminde, elinde özel tasarlanan bir gitar ile karşımıza çıkan sanatçı, GetirYemek’in “Yeniliğe Acıktıysan” isimli son jingle’ını yorumlayarak enerjisini ekrana taşıyor

Şirket için için özel olarak tasarlanan gitar ile açılan filmde, gitarı eline alan kişinin Oğuzhan Koç olduğunu görmemizle birlikte eğlence başlıyor. GetirYemek jingle’ını söyleyerek caddelerde yürüyen Oğuzhan Koç’un etrafında yarattığı etki giderek büyüyor.

“Yeniliğe acıkan” milyonlarca kişinin vazgeçilmez adresi GetirYemek’i temsil eden Oğuzhan Koç’a, ilk olarak kararsız bir şekilde telefonuna bakan ve “Ne yesem?” diye düşünen bir kadın katılıyor. Genç kadın, yanından Koç’un geçmesiyle birlikte GetirYemek’ten seçimini yaparak coşkuyla müziğe eşlik etmeye başlıyor. Müziğin ritmiyle birlikte, birbirinden lezzetli yemekler sipariş eden diğer GetirYemek kullanıcıları da onlara katılıyor.

oguzhan-koc-getiryemek

Gördüğümüz kalabalık hep birlikte karnaval havasında dans ederek GetirYemek jingle’ını söylüyor. Siparişini teslim alan GetirYemek kullanıcılarından kuryelere, garsonlardan aşçılara kalabalık bir grubun şarkıya özel hazırlanmış koreografi eşliğinde dans ettiği müzikal tadındaki reklam filmi, 25 Nisan tarihinden itibaren televizyon ve dijital mecralarda yerini aldı.

https://shiftdelete.net/oguzhan-koc-getiryemek

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir