1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Palworld 25 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Palworld 25 Milyon Oyuncuya Ulaştı
Palworld 25 Milyon Oyuncuya Ulaştı
0

Geliştirici PocketPair’ın X hesabından yaptığı paylaşıma göre “Silahlı Pokemon” olarak anılan hayatta kalma oyunu Palworld 25 milyon oyuncu barajını aşmış durumda.

PocketPair’e göre bu sayı 15 milyon Steam oyuncusunu içeriyor. Palworld, Valve’ın PC mağazasında ücretli bir oyun olduğundan, bu muhtemelen oyunun 15 milyon dijital kopyasının platformda satın alındığı anlamına geliyor. Oyun, Steam’deki oyun satışlarında hala ilk 20’de, eş zamanlı oyuncu sayısında ise ilk 10’da yer alıyor.

Ek olarak, 10 milyon Xbox oyuncusunun da oyuna sahip olduğu ifade ediliyor. Palworld, ilk günden Xbox Game Pass platformuna gelmesi sebebiyle bu konsol sahiplerinden kaçının bu oyun için tam ücret ödediği belli değil.

PocketPair bugünkü mesajında oyunculara devam eden destekleri için teşekkür etti ve şunu ekledi: “Hataları düzeltmeye ve daha fazla hile yapılmasını önlemeye öncelik vermeye devam edeceğiz.”

Şirket daha önce gelecekteki içerik güncellemeleri için planlarını duyurmuştu ancak şimdilik hala oyunun sorunlarıyla ilgilenmeye odaklanmış gibi görünüyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir