1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Mart ayında PlayStation Plus üyelerine verilecek oyun sızdırıldı!

Mart ayında PlayStation Plus üyelerine verilecek oyun sızdırıldı!
Mart ayında PlayStation Plus üyelerine verilecek oyun sızdırıldı!
0

Her ay olduğu gibi, önümüzdeki ay PlayStation Plus üyelerini sevindirecek bir oyun sızıntısı geldi. Dealabs’ın güvenilir kaynağı billbil-kun’a göre, Mart ayında PlayStation Plus Essential kapsamında ücretsiz olarak sunulacak oyun belli oldu.

Mart ayında PlayStation Plus Essential üyelerine Sifu verilecek

Eğer bu bilgi doğruysa, oyun 5 Mart – 2 Nisan tarihleri ​​arasında tüm PS Plus Essential üyeleri için erişilebilir olacak. Sifu, 2022 yılında geliştirici Sloclap tarafından piyasaya sürülen üçüncü şahıs bir dövüş oyunu. Oyunun standart sürümü, PlayStation Plus Essential abonelerine sunulacak. Sifu’nun dövüş mekaniği, Kung Fu tekniklerine dayanıyor ve sinematik dövüş sahneleriyle oyuncuları etkilemeyi başarıyor.

sifu

Sifu dövüş mekanikleri yoğun ve beceri gerektiriyor dolayısıyla oldukça kendisine çekiyor. Ancak, hikaye ve anlatım yönünden bazı eleştiriler de alıyor.

Sifu, kalitesiyle Game Awards’da aday bile olmuştu ve en başarılı bağımsız yapımlardan biriydi. Dilerseniz oyunun oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. PlayStation Plus Essential aylık ücreti, son zamların ardından 175 TL oldu. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/playstation-plus-mart-oyun-sizdirildi

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir