PS Plus Essential Kasım 2023 Oyunları Duyuruldu
 1. Anasayfa
 2. Haber

PS Plus Essential Kasım 2023 Oyunları Duyuruldu

0

Sony tarafından PS Plus Essential Kasım 2023 ücretsiz oyunları açıklandı. Verilecek oyunlar arasında Mafia 2: Definitive Edition, Dragon Ball: The Breakers ve Aliens Fireteam Elite yer alıyor.

Mafia 2: Definitive Edition ile Mafia 2 suç dramasını ilk kez tek bir pakette deneyimlemeniz mümkün. Bu pakette oyun yeniden düzenlenmiş ve çarpıcı HD ayrıntılarıyla sunulmuş durumda. Oyunda organize suçun altın çağında bir gangsterin hayatını yaşıyorsunuz. Savaş kahramanı Vito Scaletta, 2. Dünya Savaşı Sonrası Empire Bay, New York’ta babasının borçlarını ödeme umuduyla mafyanın arasına karışıyor. Bu şehir, fırsatlarla dolu ve organize suçun savaş sonrası Amerika’nın gelişen endüstrileri üzerinde geliştiği bir şehir. Vito, arkadaşı Joe ile birlikte kendini kanıtlamak için çalışırken daha büyük ödül, statü ve sonuçları olan suçlarla aile basamaklarını tırmanıyor.

Dragon Ball: The Breakers adlı çevrimiçi asimetrik aksiyon oyununda, 7 sıradan vatandaştan oluşan bir ekip, onları avlayacak ve oyun sırasında durdurulamaz bir güce dönüşecek olan Raider’dan hayatta kalmaya çalışıyor. Kaçmak o kadar kolay olmayacak ve hala zamanınız varken başkalarıyla iş birliği yapmanız gerekecek. İster Raider ister Survivor olun, ilerleme yolunuzu seçecek ve bir Survivor olarak kaçmak veya bir Raider olarak zafere ulaşmak için kendi kişisel stratejinize ince ayar yapmak üzere becerilerin, görünümlerin ve öğelerin kilidini açacaksınız.

Aliens evreninde geçen Aliens Fireteam Elite adlı bu üçüncü şahıs hayatta kalma nişancı oyununda, harabelerde ve mağaralarda neyin saklandığını keşfedeceksiniz. Yeni bir gezegen olan LV-895’in gizemini keşfetmek için dört bölüm boyunca savaşırken en fazla iki oyuncuyla veya yapay zekayla oynayacaksınız. Altı benzersiz sınıfın her birinde seviye atlayacak veya birinde ustalaşacaksınız. Xenomorph’ları alt etmek, Challenge Card koşularını geçmek veya arkadaşlarınızla çeşitli oyun modları oynamak için sınıf kompozisyonuna, sarf malzemelerine ve silahlara odaklanarak ateş takımınızı oluşturmanız gerekecek.

Yeni PlayStation Plus ücretsiz oyunları 7 Kasım tarihinde oyuncularla buluşacak. Bu tarihe kadar PS Plus Essential Ekim 2023 oyunlarını kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

PS Plus Essential Kasım 2023 Oyunları

 • Mafia 2: Definitive Edition (PS4)
 • Dragon Ball: The Breakers (PS4)
 • Aliens Fireteam Elite (PS4, PS5)

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir