1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Rainbow Six Siege, yeni oyun motoru alacak mı?

Rainbow Six Siege, yeni oyun motoru alacak mı?
Rainbow Six Siege, yeni oyun motoru alacak mı?
0

Uzun yıllardır büyük bir beğeniyle oynanan aksiyon oyunu Rainbow Six Siege, oyun motoru hakkındaki iddialarla yine gündemde. Geçtiğimiz günlerde, oyunun bazı fanlarının birçok alanda değişime gidilmesini talep ettiği haberleri yayılmıştı.

Yapımcı şirket Ubisoft’tan en çok istenen değişim ise, açık ara oyun motoru konusunda oldu. 2015 yılından bari aktif olarak kullanılan bu motorun, günümüzün rekabetçi dünyası için fazla hantal olduğunu öne sürenler mevcut. Fakat eski alışkanlıklarından vazgeçmeyen bazı oyuncular ise herhangi bir değişim istemiyor. İşte tüm ayrıntılar…

Rainbow Six Siege, oyun motoru değişikliğine gidecek mi?

Dedikodulara son noktayı koymak isteyen oyunun kreatif direktörü Alexander Karpazis ise, PvP modu için kullanılabilecek en iyi oyun motoruna sahip olduklarını, bu konuda bir değişikliğe gitmenin ise yarardan çok zarar getireceğini iddia etti.

Karpazis böylesine popüler bir oyunda bazı şeylerin değiştirilemeyeceğini, eğer değiştirilirse oyunun kendi doğasının dışına çıkarak kullanıcıları kendine yabancılaştıracağını söyledi. Karpazis ayrıca bir oyun motoru değişiminin oldukça masraflı olacağını, günün sonunda bu masrafın oyun deneyimini de kötü etkileyeceğini belirtti.

rainbow-six-siege-1
Sizce Rainbow Six Siege, oyun motoru değişikliğine gitmeli mi?

Neredeyse 10. yılına yaklaşan oyun, yeni Operation Deadly Omen sezonuyla 12 Mart tarihinde karşımıza çıkacak. Bunun yanında birçok yenilik de sunacağı söylenen aksiyon oyunu, fanlarını oldukça heyecanlandırmaya devam edecek gibi görünüyor.

Sony, ikonik rekabeti beyaz perdeye taşıyor!

Sony, ikonik rekabeti beyaz perdeye taşıyor!

Sony Pictures, ikonik Kola Vs. Pepsi rekabetini beyaz perdeye taşıyacak. Gelin detaylara birlikte göz atalım.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Ubisoft yapımcılarının stratejisi doğru mu? Yanıtlarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle kolayca paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok değerli.

oyun motoruRainbow Six Siege

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/rainbow-six-siege-oyun-motoru

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir