Razer Viper Mini Signature Edition Tanıtıldı
 1. Anasayfa
 2. Bülten

Razer Viper Mini Signature Edition Tanıtıldı

0

Razer, oyun faresi teknolojisinin somut örneği olan Razer Viper Mini Signature Edition’ı duyurdu. Yıllar süren titiz işçilik ve mühendisliğin bir sonucu olarak üretilen fare; üst düzey, hiper hafif kablosuz performansının yanında Razer’ın sınıfının en iyisi teknolojileriyle turbo özelliklere kavuşmuş ultra oyun faresidir.

Her şeyi istemeye cesaret eden oyuncular için tasarlanan Viper Mini Signature Edition, oyun faresi performansının zirvesidir. Farenin 49 gram gibi şaşırtıcı bir ağırlığı sayesinde oyuncular, birinci sınıf teknolojilerimizle dolu tek bir mükemmel formda, üst seviye oyun çevre birimi ile gerçek mükemmelliği deneyimleyebilirler.

Sadece 49g

Razer’ın PC Oyun Bölümü Başkanı Barrie Ooi, “En iyi hafif performans oyun faresini yaratmak için yola çıktık” dedi ve devam etti: “Hayranların gözdesi Viper Mini şeklinde ultra dayanıklı magnezyum alaşımı dış iskelet kasa oluşturmak adına malzeme seçimine ve alternatif endüstriyel tasarımlara bakmak için olağan tasarım sürecimizin de ötesine geçtik. Sonuç olarak, Viper Mini Signature Edition’ı hiçbir ödün vermeden sadece 49 gram hafifliğe indirdik. Bu da onu şimdiye kadarki en hafif faremiz yapıyor.”

Magnezyum alaşımı ve enjeksiyon kalıplama tekniklerinin kullanılması, farede dayanıklılıktan ödün vermeden önemli ölçüde ağırlık azalması sağlarken, popüler Viper Mini tasarımıyla rahat bir tutuşa izin vermeye devam ediyor. Bu malzeme seçimleri, Viper Mini Signature Edition’ın yalnızca 49 gram ağırlığıyla son derece hafif kalmasını ve birinci sınıf performans sunmaya devam etmesini sağladı.

Magnezyum Alaşımlı Dış İskelet

Yüksek dereceli magnezyum alaşımından üretilen Viper Mini Signature Edition, enjeksiyon kalıplama tekniği kullanılarak oluşturulan yeni detaylı, ultra dayanıklı tasarımı sayesinde olağanüstü bir ağırlık-kuvvet oranına sahiptir.

Razer Viper Mini Signature Edition

Razer Endüstriyel Tasarım Başkanı Charlie Bolton, “Viper Mini Signature Edition, şimdiye kadar üstlendiğimiz en iddialı tasarımımızı ve mühendislik projemizi temsil ediyor” dedi. “Geleneksel bal peteği tasarımının ötesine geçmek istedik. Bu da olağanüstü bir güç-ağırlık oranına sahip bir malzeme gerektirdi. Plastikleri, karbon fiberi ve hatta titanyumu değerlendirdikten sonra, olağanüstü özellikleri nedeniyle nihayetinde magnezyum alaşımını seçtik.”

Viper Mini Signature Edition’ın her birimi, daha sonra CNC’de işlenen ve parlatılan enjeksiyonla kalıplanmış bir dış iskeletle oluşturulur. Dış iskelet kabuğu daha sonra korozyona karşı duyarlılığı azaltmak için pasivasyona tabi tutulur ve ardından boyanarak monte edilir. Yalnızca en yüksek kaliteyi korumak için her birim her adımda titizlikle denetlenir.

En son yeniliklerle donanmış olan Viper Mini Signature Edition, hiçbir şeyi geride bırakmayan üst düzey bir fare.

Razer™ Focus Pro 30K Optik Sensör, Razer™ Optik Fare Anahtarları Gen-3 ve gerçek 4000 Hz kablosuz yoklama oranlarına (wireless polling rates) sahip HyperPolling Wireless ile övünen Viper Mini Signature Edition, daha yüksek hızlar ve istikrarlı performans için Razer’ın en hızlı kablosuz oyun teknolojisine sahiptir. Ek olarak fare, diğer birçok kablosuz farenin en üst şarj kapasitesinin dört katı olan 2C şarj oranı sayesinde 90 dakikadan kısa sürede tamamen şarj olabilir.

Razer Viper Mini Signature Edition

Viper Mini Signature Edition, önceden eşleştirilmiş bir Razer HyperPolling Kablosuz Donanım Kilidi, bir Corning® Gorilla® Glass 3 Fare Ayağı seti, mikro fiber temizleme bezi, 2 Razer Fare Tutma Bandı seti ve 2 alkollü hazırlık pedi ile birlikte gelir. Ek bir avantaj olarak ürün ayrıca 3 yıl uzatılmış garanti içerir.

Viper Mini Signature Edition, performanstan veya özelliklerden ödün vermeyen hiper hafif, yüksek performanslı bir oyun faresi talep eden oyuncular için en iyi seçimdir ve bu da onu Razer’ın şimdiye kadarki en iyi oyun faresi yapar.

Razer Viper Mini Signature Edition Özellikleri

 • Razer HyperSpeed Kablosuz ve Kablolu modları
 • Razer™ Focus Pro 30K Optik Sensör
 • Saniyede 750 inç’e kadar (IPS) / 70 G hızlanma
 • %99,8 çözünürlük doğruluğu
 • Razer™ Optik Fare Anahtarları Gen-3, 90 milyon tıklama için derecelendirildi
 • Pil Ömrü: HyperSpeed kablosuz ile 60 saate kadar
 • Razer HyperPolling Kablosuz Dongle ile gerçek kablosuz 4000 Hz yoklama hızı
 • Şarj ve kablolu kullanım için 1,8 m Speedflex C Tipi kablo
 • Yaklaşık boyut: 119 mm (Uzunluk) x 62 mm (Genişlik) x 39 mm (Yükseklik)
 • Yaklaşık ağırlık: 49g / 1,72oz (kablo hariç)
 • Fiyat: 279.99$ / 319.99€

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir