Rockstar Games duyurdu: GTA Online’ı ücretsiz almak için son şans!
 1. Anasayfa
 2. Haber

Rockstar Games duyurdu: GTA Online’ı ücretsiz almak için son şans!

0

Oyun dünyasının efsanelerinden birisi olmayı başaran GTA V, elde ettiği başarılarla Rockstar Games‘in yüzünü güldürüyor. Yapım, sürükleyici hikayesinin yanı sıra Online tarafında da büyük ilgi görüyor. Son olarak Rockstar, GTA Online’ı ücretsiz almak isteyenler için yeni bir hatırlatma paylaşımı yaptı.

GTA Online yeniden ücretli oluyor

GTA V‘nin çıkışının üzerinden neredeyse 10 sene geçti. Micheal, Trevor ve Franklin’li sürükleyici hikayesinin aksine asıl başarıyı Online tarafında elde etti diyebiliriz. Hatta şubat ayında paylaşılan son verilerle 9 yılda 160 milyondan fazla kopya sattığı duyuruldu.

Tabii artık GTA VI için de geri sayım başladı. Bugüne dek çeşitli sızıntılarla bizleri heyecanlandırsa da somut bir gelişme henüz yaşanmadı. Hatta GTA V, mart ayında yeni nesil konsollar için yayınlandı. Bu nedenle bir süre daha yeni oyunla ilgili önemli bir haber almayı beklemiyoruz.

Rokstar, GTA V’nin yeni nesil konsollar için çıkış yapmasının ardından GTA Online‘ı sınırlı süreliğine PS5 için ücretsiz hale getirdi. Yaklaşık üç ay boyunca ücretsiz olan oyun, iki hafta içerisinde yeniden ücretli olacak. Şirket, bir süre önce bu konuyu hatırlatmak için Twitter’dan yeni bir paylaşım yaptı.

GTA Online
GTA Online

SON ŞANS: PlayStation 5‘e özel olarak GTA Online BEDAVA. Yeni sürüm yeni grafik modları, doku geliştirmeleri, HDR seçenekleri, ışın izleme, daha hızlı yükleme, GTA Online Profili taşıma ve daha pek çok yenilik getiriyor. Son gün 14 Haziran.

GTA Online, 15 Mart-14 Haziran tarihleri arasında PS5 için ücretsiz. Oyuncular, bu süre zarfında PS5 Konsol Mağazası’ndan indirmeleri halinde yapımı ücret ödemeden sonsuza dek oynama imkanına sahip olacak. Ancak yine de PS Plus ücretlerinin ödenmesi gerektiğini belirtelim.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? GTA Online ile ilgili görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

https://shiftdelete.net/rockstar-games-acikladi-gta-online-i-ucretsiz-almak-icin-son-gunler

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir