1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Avengers’ın yeni filmi için müjdeli haber geldi

Avengers’ın yeni filmi için müjdeli haber geldi
Avengers’ın yeni filmi için müjdeli haber geldi
0

Avengers’ın son filmi olan Endgame, 2,798 milyar dolar hasılat ile Marvel’ın yüzünü güldürmeyi başardı. Endgame filmini yöneten Russo kardeşler, Avengers: Secret Wars ile ilgili açıklama yaptı.

Russo kardeşler, Avengers: Secret Wars ile ilgili açıklama yaptı

Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) en büyük filmlerinden biri olacağı tahmin edilen Secret Wars’ı kimin yöneteceği henüz bilinmiyor. Endgame filmiyle başarılı bir iş çıkaran Anthony Russo ve Joe Russo, katıldıkları bir etkinlikte Avengers’ın yeni projesinden bahsettiler.

Secret Wars’ın Avengers serisinin son filmi olacağı tahmin ediliyor. Infinity War ve Endgame filmleriyle toplam 5 milyar dolar hasılat elde eden Russo kardeşlerin Avengers’ın son filmini yöneteceği iddialar arasında yer alıyor.

Russo kardeşler, Avengers: Secret Wars ile ilgili açıklama yaptı

Marvel’ın Secret Wars filmi için hazırlıklara başladığı biliniyor. Hikayenin tohumlarını atan ekip, film ile ilgili bilgileri şimdilik gizli tutuyor.

Avengers: Secret Wars hakkında açıklama yapan Russo kardeşler, “Secret Wars, küçüklüğümüzde hayran olduğumuz tek çizgi roman dizisiydi. İnanılmaz derecede iddialı, Infinity War ve Endgame filmlerinden daha büyük bir film olacağını düşünüyoruz. Infinity War ve Endgame’i yönetmek oldukça zordu, bu ikisinden daha büyük bir filmi yapmayı hayal edemiyorum bile.” ifadelerine yer verdi.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında ve SDN Forum‘da paylaşabilirsiniz.

https://shiftdelete.net/russo-kardesler-avengers-secret-wars-ile-ilgili-aciklama-yapti

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir