1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Samsung, 50 MP Kameralı Galaxy A04 Modelini Tanıttı

Samsung, 50 MP Kameralı Galaxy A04 Modelini Tanıttı
Samsung, 50 MP Kameralı Galaxy A04 Modelini Tanıttı
0

Artırılabilir depolama seçenekleri, yapay zeka (AI) destekli güç tasarrufu ve güvenlik özellikleriyle gelen Galaxy A04, teknolojisi ile öne çıkıyor. One UI Core 4 arayüzü ile tema özelleştirme, widget önerme, gizlilik göstergesi, izin paneli, Quick Share gibi özellikler kullanıcılara üstün kişiselleştirme ve güvenlik donanımları sağlıyor.

50 MP çözünürlüklü kamera

Yeni Galaxy A04, doğal arka plan bulanıklaştırma efekti sayesinde portre çekimlerinde ince ayrıntıları yakalayabiliyor. Galaxy A04’ün uçtan uca sonsuz V ekranı (HD+ 720×1600) ise 6,5 inçlik ekran genişliğe sahip. Kullanıcılar, oyun, fotoğraf ve video çekimi, çoklu görev yönetimi gibi işlemleri basit ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Galaxy A04’ün 8 çekirdekli yeni işlemcisi, bütün işlemler için daha çok hız ve minimum gecikme sağlarken, birden çok görevi aynı anda kusursuz bir şekilde yerine getirebiliyor. Sesleri eksiksiz ve yüksek seviyede duymayı sağlayan Dolby Atmos ses desteği ise kullanıcıları sahnenin içine çeken sinematik ses kalitesiyle hem oyun oynarken hem de video izlerken gerçekçi bir ses deneyimi vadediyor.

5000 mAh’lik güçlü batarya ve 15W Adaptif Hızlı Şarj özelliği

RAM Plus (RAM yükseltme) özelliğine sahip yeni Galaxy A04’ün sanal RAM kapasitesi ihtiyaç durumunda yükseltilebiliyor. Böylece kullanıcılar, uygulamaları daha hızlı başlatabiliyor. Cihazın çoklu görev yürütme performansını anında güçlendirebiliyor. Ayrıca, 1 TB’ a kadar ek depolama alanı sunan microSD kart ile saklamak istedikleri içerikler için daha fazla alan kazanabiliyor. Yeni Galaxy A04’ün uzun ömürlü, yaklaşık bir gün ve ötesinde devam edebilen 5000 mAh’lik güçlü bataryası kullanıcıları yarı yolda bırakmıyor. 15W Adaptif Hızlı Şarj özelliği ise telefonu hızlıca şarj ederek, zamandan tasarruf etmeyi mümkün kılıyor. Galaxy A04’ün kutusunda, 15W Şarj Adaptörü ve Type-C kablo da yer alıyor.

Samsung Knox

Samsung’un güçlü Knox güvenlik platformu, Galaxy A04’ün ve kullanıcıların güvenliğini maksimum düzeyde tutuyor. Çok katmanlı güvenlik sistemi sayesinde kullanıcıların onayı dışındaki erişimler tespit edilerek, cihazdaki tüm veriler korunuyor. Ayrıca kişisel dosyalar, son kullanım tarihleri ve kullanılabilir dosyalar gibi diğer detayları kayıt altında tutarak, güvenli bir şekilde paylaşılmasını sağlıyor. Yüksek çözünürlükteki fotoğraf ve videoları hızlı ve kolayca paylaşmaya imkan sunan Quick Share özelliği, kişiselleştirilebilen temaları, gizlilik göstergesi ve izin paneli gibi daha güçlü güvenlik donanımları ile kullanıcıların her an güvende ve bağlantıda olması sağlanıyor.

Yeni Galaxy A04, 21 Ekim 2022 tarihinden itibaren Türkiye’de; Siyah, Beyaz ve Bakır renk seçenekleri; 4 GB RAM, 64 ve 128 GB’lık depolama alternatifleriyle kullanıcılara sunulacak.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir