1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Samsung Galaxy Ring pil ömrü açıklandı!

Samsung Galaxy Ring pil ömrü açıklandı!
Samsung Galaxy Ring pil ömrü açıklandı!
0

Giyilebilir teknoloji, son dönemde teknoloji devlerinin önem verdiği bir alan haline geldi. Bu isimlerin başında gelen Samsung, Barselona şehrinde düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC 2024) yeni giyilebilir yüzüğü Galaxy Ring ürününü tanıttı. Cihaza ilişkin detaylar gelmeye devam ediyor.

Galaxy Ring pil ömrü 5-9 gün arası olacak

Samsung, bu yılın başlarında Galaxy Ring için küçük bir lansman gerçekleştirmişti. Teknoloji devi, MWC 2024’te ise ürünü tüm dünyaya tanıttı. Etkinlik, daha çok modelin tasarımına ilişkin detaylar barındırıyor. Cihazın teknik özelliklerine ilişkin çok fazla açıklamaya yer verilmedi.

Galaxy Ring pil ömrü

Tanıtımda cihazın özelliklerin ilişkin detaylar yer almazken Samsung MX (Mobil Deneyim) başkanı TM Roh bazı teknik özellikleri açıkladı. Açıklamaya göre Galaxy Ring pil ömrü, tek şarjla 9 güne kadar dayanabilir. Sık kullanımda ise 5 güne kadar düşüyor.

Samsung, HBM3E belleği tanıttı

Samsung, HBM3E belleği tanıttı

Daha hızlı yapay zeka eğitimi ve çıkarımı için yüksek kapasiteye sahip olan Samsung HBM3E belleği tanıtıldı. İşte detaylar!

3 farklı renk seçeneğine sahip olan Galaxy Ring gümüş, altın ve siyah renk seçenekleri ile satın alınabiliyor. Cihazın sloganı ise “Günlük sağlıklı yaşamı kolaylaştıran yeni bir sağlık formu faktörü.” Yani bir Galaxy Watch kullanmadan da sadece sağlık verilerinizi takip etmenize olanak sağlıyor. Bunun yanında akıllı telefonlar ile etkileşime giren yüzük gelen bildirimleri nazik titreşimler ile size bildirebilir.

Galaxy Ring pil ömrü

Sağlık uygulamasında yer alan “Vitality Score” özelliğine de sahip olacak. Ancak bu özelliği kullanabilmek için bir Samsung Galaxy S24 Ultra’ya sahip olmanız gerekiyor. Açıklanan ilk bilgilere göre yüzük farklı parmak boyutları için 5 ile 13 arasında ölçülere sahip. Kişiye özel Galaxy Ring üretimi yapılması beklenmiyor ancak yüzük altına yapılabilecek ek aparatlar ile her parmağa uyum sağlaması ayarlanabilir.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/samsung-galaxy-ring-pil-omru-aciklandi

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir