Samsung Galaxy Z Flip5, Flip Cafe’de Ziyaretçilerini Bekliyor
 1. Anasayfa
 2. Bülten

Samsung Galaxy Z Flip5, Flip Cafe’de Ziyaretçilerini Bekliyor

0

Samsung Electronics Türkiye, en yeni katlanabilir cihazı Galaxy Z Flip5’i yakından tanımak isteyen kullanıcılar için yeni bir proje hayata geçirdi. Proje kapsamında, İstanbul Moda’da bulunan Page Cafe & Gallery, Galaxy Z Flip5 ile baştan aşağı yeniden tasarlandı. Samsung’un bu özel projesi Flip Cafe, Galaxy Z Flip5 meraklılarına eşsiz bir deneyim olanağı sunuyor. Mekanın tüm doğasının Galaxy Z Flip5’e entegre yapısıyla, ziyaretçiler cihazın özelliklerini detaylı bir şekilde keşfedebilmek için mükemmel bir olanağa sahip oluyor.

Oluşturulan interaktif alan, Galaxy Z Flip5’in sadece dış görünüşüne değil, aynı zamanda içinde barındırdığı teknolojik derinliğe de odaklanıyor. Özellikle katlanabilir ekran teknolojisinin arkasındaki bilim, birçok ziyaretçi için merak konusu. Konuklar, bu teknolojinin nasıl çalıştığı, ekranın nasıl bu kadar ince ve esnek olabildiği, aynı zamanda dayanıklılığını nasıl koruduğu konularında birinci elden bilgi edinebiliyorlar. Ziyaretçiler kahvelerini içerken, bir yandan da telefonun kamera, oyun performansı ve diğer özelliklerini bizzat deneyimleme fırsatı buluyorlar.

Samsung Flip Cafe

Flip Cafe, ziyaretçilerini FlipLogy çatısı altıda keyifli ve neşeli bir yolculuğa davet ediyor. Mottosu ‘Katlanabilir Tarafa Geçmek için QR’i Okut!’ noktasından hareketle örülen hikayenin somutlaşmış hali ise bardak ve menülerde yer alan QR kodlarla tamamlanıyor. Page Cafe & Gallery misafirleri kahvelerini içerken öte yandan da QR kodu okutarak, Galaxy Z Flip5 hakkında daha da detaylı bilgilere erişebiliyorlar.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir