Samsung hız kesmiyor: Yeni modelleri doğruladı!
 1. Anasayfa
 2. Haber

Samsung hız kesmiyor: Yeni modelleri doğruladı!

0

Samsung, katlanabilir akıllı telefon pazarını tek başına domine ediyor. Lider markaların neredeyse hepsi son birkaç yıldır ön plana çıkan katlanabilir telefonları üretmeye başladı.

Geçtiğimiz yıl toplam 8 milyon katlanabilir akıllı telefon satıldı. Samsung, bu satışların yüzde 87’lik kısmını oluşturdu. Teknoloji devi şimdi de bu yılın ikinci yarısında yeni nesil katlanabilir akıllı telefonları piyasaya süreceğini açıkladı. Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Samsung, katlanabilir akıllı telefon pazarında liderliği sürdürmeye kararlı!

Teknoloji devi Samsung, bu yıl içinde yeni nesil katlanabilir akıllı telefon modellerini pazara süreceğini resmen onayladı. Şirketin şu anda ön plan olan katlanabilir akıllı telefon modellerinin başında Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold 3 geliyor. Fakat yeni çıkacak hang seriden olacağı şimdilik belirsiz. Android Authority’ye göre Samsung’un yeni çıkaracağı model Galaxy Z Fold 4 olabilir.

Bir Samsung temsilcisi, 2022 yılının ikinci yarısında pazara sürülmesi planlanan yeni katlanabilir modelin hazırlanması için hazır olduklarını belirtti. Samsung mobil başkan iş başkan yardımcısı Kim Sung-koo konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Yeni katlanabilir modeller için, pazar fırsatlarını tam olarak ele alabilmemiz ve piyasaya çıktıkları andan itibaren satışları en üst düzeye çıkarabilmemiz için kilit parçaların sorunsuz bir şekilde tedarik edilmesini sağlamak için kapsamlı bir şekilde hazırlanacağız.”

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Samsung’un yeni katlanabilir akıllı telefonundan ne bekliyorsunuz? Düşüncelerinizi Yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

https://shiftdelete.net/samsung-yenii-katlanabilir-telefon-dogruladi

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir