1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Sega Genesis Mini 2 geliyor! çıkış tarihi duyuruldu

Sega Genesis Mini 2 geliyor! çıkış tarihi duyuruldu
Sega Genesis Mini 2 geliyor! çıkış tarihi duyuruldu
0

Sega, 2019 yılında Genesis Mini adını verdiği oyun konsolunu piyasaya sürdü. Retro oyun severlere müjde veren şirket, Sega Genesis Mini 2 çıkış tarihini duyurdu.

Sega Genesis Mini 2 çıkış tarihi açıklandı

Tasarımı Sega Genesis Model 2’ye benzeyen cihaz, bir önceki Genesis Mini modelinden daha güçlü donanıma sahip olacak. 50’den fazla oyun ile kullanıcılara sunulacağı belirtilen Genesis Mini 2, Sonic ve Shining Force CD’leri ile gönderilecek.

Sega, yeni modelin 27 Ekim’de ABD’de satışa sunulacağını açıkladı. Yalnızca Amazon’da satışa sunulacak model, ön siparişe açıldı.

Sega Genesis Mini 2 çıkış tarihi açıklandı

Kullanıcılar 103.80 dolar ön sipariş ücreti ödeyerek 27 Ekim’de Sega Genesis Mini 2 konsola sahip olabilecek. Amazon, cihaz Japonya’dan ithal edildiği için kullanıcıların 21.99 dolar kargo ücreti ödeyeceğini duyurdu.

Geliştirilen konsolda OutRun, Virtua Racing, After Burner II, Super Hang-On gibi geçmişte popüler olan oyunlar yer alacak. Sega, hiç piyasaya sürülmemiş bir oyunu da Sega Genesis Mini 2 modeliyle birlikte oyun severlere sunacaklarını açıkladı.

Genesis Mini 2 modelinin kutu içeriğinde 1 adet kablolu kontrolcü, bir adet USB adaptör, güç kablosu ve HDMI kablosu yer alacak. Şirket, yeni cihazın bir önceki modele göre daha kompakt olduğunun altını çizdi.

YouTube videoSDNShiftdelete.net

Siz tanıtım tarihi açıklanan oyun konsolu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında ve SDN Forum‘da paylaşabilirsiniz.

https://shiftdelete.net/sega-genesis-mini-2-cikis-tarihi-duyuruldu

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir