Snapchat’ten etkileşimi artıracak adım: Paylaşılan Hikayeler
 1. Anasayfa
 2. Haber

Snapchat’ten etkileşimi artıracak adım: Paylaşılan Hikayeler

0

Snapchat, Paylaşılan Hikayeler (Shared Stories) adını verdiği özelliğini duyurdu. Özel Hikayeler özelliğini değiştiren şirket, kullanıcıların etkileşimi artırmayı hedefliyor.

Snapchat, Paylaşılan Hikayeler özelliğini tanıttı

Şirket, yaptığı açıklamada bu özelliğin “paylaşılan anları paylaşılan anılara dönüştürme” imkanı sunacağının altını çizdi. Snapchat üzerinden paylaşılan diğer hikayeler gibi, Paylaşılan Hikayeler de 24 saat sonra kaybolacak. Kullanıcılar, yükledikleri hikayelere daha fazla fotoğraf ve video eklenmesi için arkadaşlarını davet edebilecek.

Örnek olarak, katıldığınız herhangi bir etkinlikte Paylaşılan Hikayeler özelliğini kullanarak arkadaşlarınızı davet edebileceksiniz. Snapchat üzerinden davet ettiğiniz kişilerin paylaştığı hikayeler, orijinal içeriğin yanında görünecek. Davet edilen kullanıcılar da Paylaşılan Hikayelere başkalarını davet edebilecek.

Snapchat, Paylaşılan Hikayeler özelliğini tanıttı

Şirketin blog sayfasında yazan açıklamada, “Özel Hikayelere eklenen içeriğin güvenli ve eğlenceli olması için otomatik dil algılama teknolojisinden yararlanacağız. Kullanıcıların herhangi bir tacize veya zorbalığa maruz kalmaması için tüm içerikler dikkatle denetlenecek. Ayrıca kullanıcılar, engelledikleri hesaplarla Özel Hikayelere katıldıklarında bilgilendirilecek.” iadeleri yer alıyor.

Mayıs ayının başlarında Snapchat, yeni ebeveyn kontrollerinin yanı sıra içerik oluşturucular için yeni bir kamera seti ve düzenleme aracı sunan yeni güncelleme yayınladı. Paylaşılan Hikayeler özelliği iOS ve Android kullanıcılarına sunuldu.

SDNShiftdelete.net

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında ve SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

https://shiftdelete.net/snapchat-paylasilan-hikayeler-ozelligini-tanitti

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir