1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Sony, oynadıkça kazandıran PlayStation Stars’ı duyurdu

Sony, oynadıkça kazandıran PlayStation Stars’ı duyurdu
Sony, oynadıkça kazandıran PlayStation Stars’ı duyurdu
0

Geçtiğimiz aylarda yeni PlayStation Plus aboneliğini başlatan Sony, şimdi de yeni bir “sadakat” programını devreye alıyor. Şirketten gelen açıklamaya göre, PlayStation Stars sayesinde PlayStation oyunlarını oynadıkça dijital koleksiyonlar ve puanlar kazanacaksınız. İşte PlayStation Stars hakkında bilmeniz gerekenler.

PlayStation Stars ile dijital koleksiyon ve puan toplayın

Sony, PlayStation oyuncularına ödül dağıtmak için yeni bir program başlattığını duyurdu. Oyunlar için hazırlanan kampanyaları ve etkinlikleri yapmaya teşvik eden yeni PlayStation Stars, oyunculara birtakım avantajlar sunacak. Ücretsiz kaydolabileceğiniz program sayesinde sadece oyun oynayarak özel ödüller kazanabilirsiniz.

sony playstation stars nedir 2

Sony’nin dağıtacağı ödüller şu an için tam olarak belli değil. Fakat blog yazısında, PlayStation Store cüzdanına aktarılabilecek veya oyunlarda harcanabilecek puanlar kazanılacağı belirtildi. Bu puanlar aracılığıyla oyun mu yoksa sadece DLC veya karakter paketlerinin mi verileceği belirsiz.

Sony’nin açıklamasına göre, kullanıcılar aylık etkinlikler de dahil olmak üzere bir dizi kampanya ve etkinliği tamamlayarak özel ödüller kazanabilecek. Ayrıca “dijital koleksiyonlar” olarak isimlendirilen yeni bir ödül de Stars kapsamında oyunculara dağıtılacak.

PlayStation Stars’a kayıt olan oyuncular, özel ödülleri kazanmak için birden fazla seçeneğe sahip olacak. Açıklamaya göre, “yerel saatinize göre oynanma rekorları kıran” oyunlarda elde edilecek başarılar özel olarak ödüllendirilecek. Bu oyunların içerisinde Sony’nin kendi yapımları (God of War Ragnarok, Horizon Forbidden West vs.) olacağı düşünülüyor.

PlayStation Stars’ın herhangi bir ön abonelik gerektirmediğini belirtelim, yani PS Plus abonesi olmasanız da ücretsiz kaydolabilirsiniz.

https://teknomy.com.tr/wp-content/uploads/2022/07/Davetiye-ile-PlayStation-5-almak-mumkun-1.jpg

PlayStation Stars sadakat programı için başlangıç tarihi henüz açıklanmadı. Sony’nin bu yılın ilerleyen aylarında bölgesel olarak erişime açacağı düşünülüyor. PlayStation Stars’ın Türkiye’de ne zaman başlayacağı ise şimdilik belirsiz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

https://shiftdelete.net/sony-playstation-stars-nedir

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir