1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

South Park oyunu geliyor! İşte çıkış tarihi ve fiyatı

South Park oyunu geliyor! İşte çıkış tarihi ve fiyatı
South Park oyunu geliyor! İşte çıkış tarihi ve fiyatı
0

Dizi dünyasının ikonik komedi yapımlarından biri olan South Park, nihayet oyun dünyasına giriş yapıyor. THQ Nordic tarafından yayınlanacak South Park: Snow Day için yeni bilgiler geldi. Oyunun ilk fragmanını paylaşan stüdyo, çıkış tarihini de verdi.

South Park: Snow Day 26 Mart’ta yayınlanacak

Co-op macera türünde olması beklenen South Park oyunu çok yakında raflardaki yerini alacak. Fragmandaki paylaşıma göre oyuncular, 26 Mart 2024’ten itibaren South Park: Snow Day’e erişim elde edecek.

SDNShiftdelete.net

Duyuru kapsamında Snow Day’in hikayesi ve co-op’a dayanan çok oyunculu modu da detaylandırıldı. Fragmana göre oyuncular; Cartman, Kenny, Kyle, Stan ve New Kid rollerini üstlenerek South Park’ı kar fırtınasından kurtarmaya çalışacak. Düşmanlara koordineli saldırmak için dört kişiye kadar oyunlar düzenlenecek.

Yakın ve menzilli dövüşe ek olarak Snow Day, oyuncuların silahları farklı parçalar ile donatmasına ve yükseltmesine izin verecek. Ayrıca özel karakter yeteneklerini kullanılabilecek. THQ Nordic’in açıklamasına göre kişiselleştirme sistemi, kullanıcıların ikonik South Park kıyafetleri ve aksesuarları giymesine olanak tanıyacak.

Snow Day Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak. Standart sürümün ABD için 30 dolardan fiyatlandırılacağı açıklandı. THQ Nordic ayrıca özel fiziksel eşyalar içeren Collector’s Edition’ı 220 dolardan satacak.

south park snow day fragman

İlk olarak bu yılın başlarında tanıtılan Snow Day için beklenen açıklamalar gelmiş oldu. 26 Mart’ta yapacağı çıkışla birlikte South Park dünyasını keşfetmenize olanak sağlayacak.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/south-park-snow-day-fragman

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir