Telegram sevilen özelliğini ücretsiz yaptı!
 1. Anasayfa
 2. Haber

Telegram sevilen özelliğini ücretsiz yaptı!

0

Popüler anlık mesajlaşma platformlarından biri olan Telegram, piyasaya sürülmesinin 10. yılını kutluyor. Platform bu kutlamasını ise kullanıcılarını sevindirecek bir özellikle yapıyor. Çıkan haberlere göre Telegram, Hikayeler özelliğini tüm kullanıcıların kullanımına açtı. İşte detaylar!

Telegram, Hikayeler özelliğini tüm kullanıcılara açtı!

Mesajlaşma platformları arasında önemli bir yere sahip olan Telegram, 10. yılını kutladığı bugünde kullanıcıları için önemli bir adım attı. Platformun en çok talep edilen özelliklerinden bir Hikayeler oluyor. Özellikle günümüzde birçok sosyal medya platformunda bu özelliğin yer alması, Telegram için de geç kalınmış bir özellik haline geldi.

Telegram sevilen özelliğini ücretsiz yaptı!

Aslında Telegram’da Hikayeler özelliği küresel olarak yer alıyor. Ancak bu özellik yalnızca ücretli Premium aboneleri için açıktı. Şirket ise 10. yıl dönümü için bu özelliğini tüm kullanıcılarına açık hale getirdi.

Konuyla ilgili olarak ise şirketten bir açıklama geldi. “Bugün Telegram 10. doğum gününü şimdiye kadarki en büyük güncellememizle kutluyor. Geçtiğimiz on yıl boyunca şu anda 800 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan yüzlerce yeni özelliği geliştirdik. Bu güncellemede, benzersiz bir çift kamera modu, detaylı gizlilik ayarları, esne süre seçenekleri ve çok daha fazlası ile Hikayeler’i başlatıyoruz. (…)”

Telegram Hikayeler’i gizlilik kontrolleri sayesinde gönderilerinizi görmesini istemediğiniz kişilerden gizlemeniz mümkün. Bununla birlikte Premium kullanıcılar yeni hikayeler arasında 6, 12, 24 ve 48 saatlik görünürlük arasından seçim yapabiliyor.

Telegram sevilen özelliğini ücretsiz yaptı!

Premium kullanıcıları ek olarak daha farklı özelliklere de sahip oluyor. Bunlardan biri de Premium kullanıcıların gönderilerinin daha önce görüntülenmesi. Böylece bu aboneler daha fazla görünmüş oluyor. Ayrıca ücretli aboneler başkalarını hikayelerini gizli modda görüntüleyebiliyor.

Peki, siz Telegram Hikayeler özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/telegram-sevilen-ozelligini-ucretsiz-yapti

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir