The Finals Solo Modu Yayınlandı
 1. Anasayfa
 2. Haber

The Finals Solo Modu Yayınlandı

0

The Finals için yeni güncelleme 1.5.0, beraberinde bir solo modu sunuyor. Sürüm notları oyunun ilk solo modunun sözlerini içeriyor. The Finals solo modu, Bank It modunun bir çeşidi olan Solo Bank It olarak karşımıza çıkıyor.

Normal Bank It modunda dört takım bulunuyor ve takımdaki her oyuncunun üzerinde belirli miktarda nakit bulunuyor. Oyunda öldürüldüklerinde oyuncunun paraları kalıyor ve diğer oyuncular tarafından alınabiliyor. Haritadaki para çekme konumunda 40.000 dolar parayı toplayan ve bankaya yatıran takım maçı kazanıyor.

Embark sınırlı süreli Solo Bank It modunu ise şöyle açıklıyor: “Bank It’in bu deneysel versiyonu, yarışmacıları 12 oyunculu bir arenada bireysel zafer mücadelesinde birbirleriyle karşı karşıya getiriyor. Tıpkı Bank It gibi, 40.000’i ilk toplayan ve para çekme istasyonuna para yatıran kazanır. Yalnız sıraya girenler, sevinin!”

Ayrıca Embark, 1.5.0 güncellemesinin The Finals’taki “haksız oyun”la mücadele için bir dizi iyileştirme yapacağını söylüyor ve ekliyor: “Artık hilecileri daha güvenle kısıtlayacağız ve yasaklarımızın arkasında sağlam bir şekilde durabileceğiz. Amacımız her zaman olduğu gibi oyunu güvenli, adil ve eğlenceli hale getirmektir.”

1.5.0 sürüm notları, oyunun silahları, aygıtları, özel yetenekleri, oyun modları ve daha fazlası için birçok denge değişikliği içeriyor. Ayrıca bir dizi hata düzeltmesi de yapılmış durumda. Son olarak geliştirici, oyun içi mağazanın genişletildiğini ve daha fazla çeşitlilik sunulduğunu söylüyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir