1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Threads Gönderi Kaydetme Özelliğini Sunmaya Başladı

Threads Gönderi Kaydetme Özelliğini Sunmaya Başladı
Threads Gönderi Kaydetme Özelliğini Sunmaya Başladı
0

Meta çatısı altındaki Threads sosyal ağı gönderileri daha sonra erişmek üzere kaydetmenize olanak tanıyan Save on Threads işlevini nihayet ekledi. Instagram Başkanı Adam Mosseri, Threads gönderi kaydetme özelliğinin “daha geniş çapta” kullanıma sunulmaya başladığını duyurdu.

Save on Threads özelliği profilinize geldiyse, sağ üst köşedeki üç noktalı menüye dokunarak sevdiğiniz gönderileri favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ardından daha sonra erişmek üzere gönderiyi yer işaretlerine eklemek için Kaydet düğmesine dokunmanız yeterli.

Threads uygulamasında kaydettiğiniz gönderilere erişmek için sağ alt köşedeki ekran resminize dokunarak profil sayfanıza gidin. Yer işaretlerine eklediğiniz tüm gönderilere erişmek için sağ üst köşedeki Ayarlar düğmesine ve ardından Kaydedilenler’e dokunun.

Bu, Meta’nın diğer sosyal medya platformu Instagram ve rakip platform X’teki gönderilere nasıl yer işareti koyabileceğinize benziyor. Öte yandan Instagram’dan farklı olarak Threads, gönderinin altında henüz bir yer işareti düğmesi sunmuyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir