TurkNet internet hızı ile yeni bir başarıya imza attı
 1. Anasayfa
 2. Haber

TurkNet internet hızı ile yeni bir başarıya imza attı

0

SpeedTest tarafından yayınlanan verilere göre 49.46 Mbps ortalama ile ülkemizdeki en hızlı internet servis sağlayıcısı olan TurkNet tek bir paket ve fiyat ile hizmet veriyor. Hattınızın sunduğu maksimum internet hızı alıyor, hatta bulunduğunuz bölgede TurkNet altyapısı varsa 1 Gbps hıza ulaşıyorsunuz.

Şu anda 11 şehirde fiber altyapı sunan TurkNet bu yıl sonunda 1 milyon, 2024 yılında ise 4 milyon haneye ulaşmayı hedefliyor. Bu kapsamda GigaFiber yatırımlarına aralıksız devam eden şirket, bugün düzenlediği basın toplantısı ile “Onaylamıyorum” reklam kampanyasının duyurusunu gerçekleştirdi.

Daha önce röportaj yaptığımız TurkNet CEO’su Cem Çelebiler, “Bu kampanyayla sabit internette tüketiciyi bloke eden, üretimi ve eğitimi yavaşlatan sektörel problemlerin altını çiziyoruz. Yeni reklam kampanyamızın, kullanıcı deneyimi ve ihtiyaçları için gerçek bir ses olacağına inanıyoruz. Tüm internet kullanıcılarına #ÖzgürlüğeGeçişYapın çağrısı yapıyoruz.” ifadelerini kullandı. 

Takipçilerimizin sorularını TurkNet CEO’suna sorduk!

Takipçilerimizin sorularını TurkNet CEO’suna sorduk!

TurkNet CEO’su Cem Çelebiler ile ülkemizdeki altyapı durumunu, yeni fiber internet paketlerini konuşup sizlerden gelen soruları sorduk.

TurkNET: Ülkemizde hızlı ve özgür internet için çalışıyoruz

İnternet kullanıcılarına dünya standartlarında Gigabit hızlarda, özgür bir internet deneyimi yaşatmayı amaçladıklarını belirten TurkNet CEO’su Cem Çelebiler, “TurkNet olarak, kotasız, taahhütsüz ve hızlı internet sunuyoruz. Amacımız, tüm internet kullanıcılarına dünya standartlarında, 1.000 Mbps’ye kadar eşit indirme ve yükleme hızında, kaliteli bir internet deneyimi sunabilmek, sektörde ‘ezber bozan’ marka olarak üniversite ve teknoparklardan başlayarak GigaFiber altyapımızı her gün genişletiyoruz” dedi.

Speedtest’in açıkladığı 2022 yılı ikinci çeyrek raporuna göre Türkiye’nin internet hızında 181 ülke arasında 103. sırada olduğuna dikkat çeken Çelebiler, “Daha kaliteli, daha üretken bir toplum, bilim ve teknolojide daha iyi bir yerde olmak için yüksek hızda internet şart.

Düşük hızlar ne öğrenciye ne iş insanına ne akademisyene ne mühendise yetiyor. TurkNet bağımsız marka araştırmamıza göre; Türkiye’de her 100 kişiden 73’ü, düşük hızlı internet yüzünden problem yaşıyor.  İnternet hızımızı en az 4’e katlamalıyız.

Türkiye, dünyada internet hızında ilk 20’de olmayı hak ediyor. TurkNet olarak bu tabloyu değiştirmek istiyoruz. Bu ülkedeki herkese dünya standartlarında internet deneyimi yaşatmak istiyoruz.” şeklinde konuştu. 

‘ONAYLAMIYORUM’ reklam kampanyası ile sabit internette tüketiciyi bloke eden, üretimi ve eğitimi yavaşlatan, problemlerin altını çizdiklerini belirten TurkNet CEO’su Çelebiler;

“Eşit indirme ve yükleme hızı sağlayan İLK ve TEK operatör olduğumuzu söylüyoruz. Yeni reklam kampanyamızın, kullanıcı yorumları ve ihtiyaçları için gerçek bir ses olacağına inanıyoruz. Tüm internet kullanıcılarına #ÖzgürlüğeGeçişYapın çağrısı yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

TurkNet’in internet kullanıcılarının onaylamadığı noktaların altını çizdiği iki yeni reklam filmi, yarın itibarıyla televizyon ve dijital mecralarda gösterime giriyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknomy forum‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/turknet-internet-hizi-yeni-basariya-imza-atti

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir