Twitter, tek gönderide birçok paylaşıma izin verecek! İşte detaylar
 1. Anasayfa
 2. Haber

Twitter, tek gönderide birçok paylaşıma izin verecek! İşte detaylar

0

Sosyal medya platformu Twitter, artık her gün yaptığı yenilikler ve Elon Musk haberleriyle gündemden düşmez oldu. Son olarak sol görüşlü kullanıcıların hesaplarının kapanmasıyla gündeme gelen platform, şimdi de yeni bir özelliği test etmesiyle dikkat çekti. Twitter, artık tek seferde fotoğraf video ve GIF paylaşmaya izin verecek. Peki, detaylar neler habere hep birlikte göz atalım. Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Twitter, tek seferde görsel odaklı üç eklenti paylaşmaya izin verecek!

Sosyal medya platformları hakkında paylaşım yapan mobil geliştirici Alessandro Paluzzi, Twitter’ın test aşamasında olan yeni özelliğini duyurdu. Twitter artık tek bir tweette fotoğraf, video ve GIF paylaşmaya izin verecek. Bu sayede artık kullanıcılar, paylaşmak istediği görüntüleri tek tek paylaşmak zorunda kalmayacak.

Şirket, henüz test edilen özellikle ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Firma, Social Media Today’a göre konuyla ilgili şu an paylaşacak bir bilgi olmadığını belirtmiş. Fakat Alessandro Paluzzi’ye göre bu özellik test aşaması bittikten sonra kararlı sürüme de gelecek.

Test aşamasında olan yeni fonksiyonun, özellikle markalar ve içerik üreticiler için sıkça kullanılması bekleniyor. Çünkü tek seferde birçok paylaşım yapma fırsatının, herhangi bir ürünün ya da yeniliğin reklamını yapmak için kullanışlı olacağı tahmin ediliyor.

Elon Musk, Twitter’ı satın almadan önce platformdan para kazanmak ve yüksek profilli profillere para kazandırmak için fikirlerini ortaya atmıştı. Yeni özelliğin ise içerik üreticiler ve markalar için kullanışlı olması dikkat çekti.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Twitter ‘ın test aşamasında olan tek tweette fotoğraf, video ve GIF ekleme özelliği sizce kullanışlı mı? Düşüncelerinizi Yorumlar ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

https://shiftdelete.net/twitter-tek-seferde-fotograf-video-gif-paylasim-izni-verecek

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir