1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

vivo, fotoğraf çekimlerinde flaş devrini kapatıyor!

vivo, fotoğraf çekimlerinde flaş devrini kapatıyor!
vivo, fotoğraf çekimlerinde flaş devrini kapatıyor!
0

vivo, mobil ve dijital yaşamı yaratıcı bir şekilde dönüştürmeye devam ediyor. Fotoğraf ve video çekmeyi seven kullanıcıların beğendiği heyecanverici bir teknolojik yenilikle karşımızda. O da alışageldiğimiz flaş yerine vivo modellerine özel Star Işığı.

vivo, fotoğraf çekimlerinde flaş yerine Star Işığı’nı kullanıyor!

Geleneksel flaş kullanımının doğal olmayan pozlar ve istenmeyen etkiler yarattığı bilinen bir gerçek. Bununla birlikte, vivo #BayBayFlaş diyerek, flaşı akıllı telefonlarından çıkartıyor. Bunun yerine, Star Işığı Portresi özelliği ile flaşın olumsuz etkilerini ortadan kaldıracak bir teknoloji sunuyor.

vivo Star Işığı

Yedi yıllık titiz çalışmanın ürünü olan bu teknoloji, özellikle portre çekimlerinde daha doğal ve canlı detayları yakalamanıza olanak tanıyor ve vivo da stüdyo portre fotoğrafçılığında Star Işığı’nı (Aura Light) akıllı telefonlarına entegre ediyor. Bu, portre çekimlerinde stüdyo kalitesine yakın bir deneyim sunuyor.

Stüdyo fotoğrafçılığı, ışığın kontrolünün ön planda olduğu bir alan. Aydınlatma ve ışık kullanımı da istenilen etkinin elde edilmesinde kritik bir rol oynuyor. vivo, Star Işığı Portresi ile stüdyo düzeyindeki aydınlatma ve gölge efektlerini akıllı telefonlara taşıyarak, kullanıcılara taşınabilir bir fotoğraf stüdyosu sunuyor. Dolayısıyla yeni vivo V30 ile, portre fotoğraflarınız her zaman stüdyo kalitesinde olacak. Artık, en iyi portreleri çekmek için bir stüdyoya gitmenize gerek yok.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/vivo-fotograf-star-isigi

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir