1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Warframe, iOS Platformuna Adım Atıyor

Warframe, iOS Platformuna Adım Atıyor
Warframe, iOS Platformuna Adım Atıyor
0

Popüler oynaması ücretsiz bilim kurgu üçüncü şahıs nişancı oyunu Warframe, iOS platformundan başlayarak mobil cihazlara geliyor. Kanadalı stüdyo Digital Extremes, bir blog gönderisinde oyunun 20 Şubat Salı günü App Store‘da yayınlanacağını açıkladı.

Warframe platformlar arası oynatma ve çapraz kaydetme tamamen özelliklerine sahip olacak. Böylece iOS oyuncuları, PC ve konsol kullanıcılarının oynadığı aynı evrene adım atacak. Lansman haftasında giriş yapan oyuncular 3 Günlük XP Arttırıcı ve Bombyx Syandana’ya sahip olabilecekler.

Warframe’e ilk kez mi başlayanlar arsenalini güçlü Aeolak Birincil Silahının yanı sıra bir Maksimum Seviye Serration Modu ve 100 Platinum ile donatabilecekler. Başlangıç Silah Paketi’ni satın alabilecek. Başlangıç Silah Paketi, küçük bir ekstra vuruşla dövüşe atılmak isteyen yeni oyuncular için mükemmel bir olanak sağlayacak.

Digital Extremes ayrıca Warframe’in daha sonraki bir tarihte piyasaya sürülecek Android sürümü üzerinde de çalışıyor. Kullanıcılar bu URL’den şimdiden ön kayıt yaptırabiliyor.

Diğer taraftan Warframe 1999 adlı yeni bir genişleme bu yılın sonlarında yayınlanacak. Oyunda, Excalibur’a benzer prototip zırh kullanan Arthur adlı bir karakterin yer aldığı bir tür ön bölüm olacak. Hikaye, Arthur’un Warframe bilgisindeki en önemli karakterlerden biri olan bulunması zor Dr. Albrecth Entrati’yi bulmaya çalışmasını gösterecek.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir