1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

WhatsApp’tan özel fotoğraflar için sansür özelliği geliyor

WhatsApp’tan özel fotoğraflar için sansür özelliği geliyor
WhatsApp’tan özel fotoğraflar için sansür özelliği geliyor
0

WABetaInfo, bugün blog hesabından yayınladığı yazısında özel ve hassas fotoğraflar için Bulanıklaştırma Aracı’nı test ettiklerini duyurdu. Anlık mesajlaşma platformu, Bulanıklaştırma Aracı’nı geçtiğimiz aylarda masaüstü kullanıcıları için geliştirmeye başlamıştı. Gelişme aşaması biten yenilik, bazı masaüstü test kullanıcılarına sunulmaya başladı. Peki WhatsApp Bulanıklaştırma Aracı’nın detayları neler? Haberin ayrıntılarına hep birlikte göz atalım.

WhatsApp Bulanıklaştırma Aracı, iki farklı seçenekle gelecek!

Bulanıklaştırma Aracı sayesinde kullanıcılar, özel ya da hassas içerikli fotoğrafları düzenleyerek hızlı bir şekilde sansür uygulayabilecekler. Anlık mesajlaşma uygulaması, Durum özelliğini getirdiğinden beri fotoğraf düzenleme araçlarındaki çeşitliliği artırmaya başladı. Öyle ki platform kullanıcılarının gönderilerini üçüncü taraf uygulamalar üzerinde düzenlemesini istemiyor olmalı.

whatsapp bulaniklas%CC%A7tirma araci test ediyor

Bulanıklaştırma Aracı, yukarıda yer alan WhatsApp ekran görüntüsünde de olduğu gibi iki farklı seçenekte olacak. Kullanıcılar, tercihlerine göre Bulanıklaştırma Aracı seçerek özel ve hassas fotoğraflarına sansür uygulayabilecekler. Ayrıca ek olarak ayrıntılı sansür uygulamak için Bulanıklaştırma Aracı’nın boyutu da değiştirilebilecek.

WhatsApp, yalnızca gruplar için olan özelliğini bireysel sohbetlere de getiriyor!

WhatsApp, yalnızca gruplar için olan özelliğini bireysel sohbetlere de getiriyor!

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yalnızca gruplar için olan anket özelliğini bireysel sohbetler için test etmeye başladı!

WhatsApp Bulanıklaştırma Aracı’nın kararlı sürüme ne zaman geleceği ise belirsiz. Şimdilik yalnızca masaüstü sürümde test edilen özelliğin telefonlara gelip gelmeyeceği de şimdilik açıklanmadı.

Popüler mesajlaşma platformu, geçtiğimiz günlerde yalnızca Android kullanıcıları için Avatar özelliğinin test aşamasında olduğunu açıkladı . iOS‘ta yer alan Memoji ile benzer işlevi gören fonksiyon, ek olarak WhatsApp profil fotoğrafı yerine de geçecek.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? WhatsApp’ın test aşamasında olan yeni özelliği işinize yarayacak mı? Düşüncelerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

whatsappwhatsapp bulanıklaştırma aracıwhatsapp sansür

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/whatsapp-bulaniklastirma-araci-test-ediyor

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir