1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Üşengeç WhatsApp kullanıcılarının işine yarayacak yeni özellik!

Üşengeç WhatsApp kullanıcılarının işine yarayacak yeni özellik!
Üşengeç WhatsApp kullanıcılarının işine yarayacak yeni özellik!
0

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma platformlarından biri olan WhatsApp, her geçen gün yeni bir özellikle karşımıza çıkıyor. Platformun yayınladığı güncellemeyle birlikte yeni özelliğin ne olduğu ortaya çıktı. Son güncellemeye göre WhatsApp, kullanıcıların durum güncellemelerini Facebook Hikayeler’inde paylaşmasına imkân tanıyacak.

WhatsApp durum güncellemelerini anında Facebook Hikayeler’de paylaşmak mümkün

Mesajlaşma platformu WhatsApp, 2.23.9.13 sürümünü yayınladı. Yayınlanan yeni sürümle birlikte WhatsApp, kullanıcılarına yeni bir özelliğin kapılarını açıyor. Haberlere göre şirket, kullanıcıların WhatsApp’tan yaptıkları durum güncellemelerini Facebook Hikayeler’inde de paylaşmasına olanak tanıyor.

Üşengeç WhatsApp kullanıcılarının işine yarayacak yeni özellik!

Uygulamanın mevcut sürümünde durum güncellemesini Facebook Hikayeler’de paylaşmak zaten mümkün. Ancak durum güncellemesini yayınladıktan sonra yapılması gereken birkaç adım daha var. Yeni özellik ise bu adımları gerçekleştirmeye üşenen kullanıcıların işine yarayacak.

WhatsApp’tan “saçma sapan” yeni özellik!

WhatsApp’tan “saçma sapan” yeni özellik!

Kullanıcıların saçma sapan olarak adlandırdığı yeni WhatsApp güncellemesi haberi paylaşıldı. İşte konuyla ilgili detaylar…

Söz konusu yeni özellik, durum güncellemelerinin Facebook Hikayeler’inde paylaşılma şeklini değiştiriyor. Bu sayede kullanıcılar, durum güncellemeleri üzerinde tam anlamıyla bir kontrole sahip olacak. Ayrıca hangi paylaşımları gizleyeceklerini de seçebilecekler. Yeni özellik sayesinde efor sarf etmeden durumda paylaştıklarınızı Facebook’ta da paylaşabileceksiniz.

WhatsApp durum güncellemelerinizi platformdan çıkmadan Facebook’ta paylaşmak istiyorsanız bu özelliği gizlilik ayarlarından etkin hale getirmeniz gerekiyor. Facebook’ta paylaşmak istemiyorsanız da özelliği istediğiniz zaman devre dışı bırakmanız mümkün. Ancak herhangi bir değişim yapmadığınız takdirde yeni özellik varsayılan olarak etkin bir şekilde yer alacak.

Üşengeç WhatsApp kullanıcılarının işine yarayacak yeni özellik!

Bu özellik, kullanıcı deneyimini artırması ve kullanıcıların boşa zaman kaybetmemeleri açısından oldukça ilgi çekici. Böylece Facebook Hikayeler paylaşımlarınızı manuel olarak yapmanıza gerek kalmayacak. WABetaInfo’ya göre bu özellik, iOS uygulamasında hala geliştirilme aşamasında yer alıyor. Android tarafında ise son WhatsApp beta 2.23.9.13 güncellemesi için geliştirildiği ortaya çıktı.

Peki, siz yeni WhatsApp özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu özellik etkili olacak mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

whatsappwhatsapp özellikwhatsapp durumWhatsApp Facebook

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/whatsapp-facebook-hikayeler-ozellik

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir