WhatsApp, kullanışlı olacak bir durum özelliğini daha getiriyor!
 1. Anasayfa
 2. Haber

WhatsApp, kullanışlı olacak bir durum özelliğini daha getiriyor!

0

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Instagram’ın kullanışlı fonksiyonu mesaj listesinden durum izleme özelliğini test ediyor. Anlık haberleşme platformu, geçtiğimiz gün ortaya çıkan bilgilere göre durumlara hızlı tepki verme özelliğini de test etmeye başlamıştı. Test aşamasında olan mesaj listesinden durum izleme özelliği, WABetainfo’da ortaya çıktı. Peki, detaylar neler? Habere hep birlikte göz atalım.

WhatsApp’tan kişileri takip etmek artık daha kolay olacak!

WhatsApp, mesaj listesindeki kişilerin profil fotoğrafına tıklayarak durum paylaşmış kullanıcıların paylaşımlarını görmeye izin verecek. Bu kullanışlı özellik, yakın iletişim kuran kullanıcıların birbirini takip etmesini sağlayacak. WhatsApp ve Instagram platformları, aynı şirkete yani Meta’ya bağlı. Instagram’da da uzun süredir kullanılıyor.

WABetainfo, test aşamasında olan durum özelliğinin kararlı sürüme ne zaman geleceği ile ilgili bir açıklama yapmadı. Fakat kısa süre içinde iOS ve Android cihazlara gelmesi bekleniyor. Çünkü bu özellik, şirketin bir diğer platformunda da zaten mevcut.

Anlık haberleşme uygulaması WhatsApp, kısa süre önce Topluluklar, 32 kişilik sesli arama, dosya paylaşım büyüklüğünün artması gibi yeni fonksiyonlar da duyurdu. Şirket, uygulamayı en iyi hale getirerek kullanıcılarına sunmaya çalışıyor. Yeni duyurulan özellik ise bu hafta gelecek bir güncellemeyle uygulamaya entegre olacak.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? WhatsApp’ın test aşamasında olan mesaj listesinden durum izleme özelliği sizin için kullanışlı olacak mı? Düşüncelerinizi Yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

https://shiftdelete.net/whatsapp-mesaj-listesinden-durum-izleme

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir