1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

WWDC 2024 Tarihi Belli Oldu

WWDC 2024 Tarihi Belli Oldu
WWDC 2024 Tarihi Belli Oldu
0

Apple tarafından WWDC 2024 etkinliği için beklenen tarih açıklandı. Buna göre, bu yıl otuz beşincisi düzenlenecek olan konferans 10-14 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 2020 yılından bu yana düzenlenen WWDC etkinliklerinde olduğu gibi WWDC 2024 de tüm geliştiricilere ücretsiz olarak açık olan çevrimiçi bir etkinlik olacak.

‌WWDC 2024‌, geliştiricilerin etkinlikte duyurulacak yeni özellikler ve yazılım seti hakkında bilgi edinebilmesi için çevrimiçi oturumlar ve laboratuvarlar içerecek. Apple; iOS 18, iPadOS 18, tvOS 18, macOS 15, watchOS 11 ve VisionOS 2 sürümlerini tanıtmak için 10 Haziran Pazartesi günü bir ‌WWDC 2024‌ açılış etkinliği düzenleyecek. Açılış etkinliği Apple Developer uygulaması, Apple web sitesinin yanı sıra YouTube’dan yayınlanacak.

WWDC 2024 çevrimiçi bir etkinlik olmasına rağmen Apple bir kez daha seçkin geliştiriciler ve öğrenciler için 10 Haziran tarihinde Cupertino, Kaliforniya’daki Apple Park kampüsünde gerçekleşecek özel bir etkinlik planlıyor. Katılımcılar, Apple Park’ta açılış konuşmasını ve State of the Union sunumlarını izleyebilecek. Ayrıca Apple çalışanlarıyla tanışabilecek ve Apple Tasarım Ödülleri’ne katılabilecek.

Apple geliştiricilere e-posta, Apple Developer uygulaması ve Apple Developer web sitesi aracılığıyla ‌WWDC 2024‌ hakkında ek bilgiler sağlayacak.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir