1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Yenilenen Citroen Berlingo Tanıtıldı!

Yenilenen Citroen Berlingo Tanıtıldı!
Yenilenen Citroen Berlingo Tanıtıldı!
0

Citroen Türkiye’de beğenilen hafif ticari aracı Berlingo’yu yeniledi. Yenilenen tasarımıyla dikkat çeken Citroen Berlingo şirketin yeni logosunu da taşıyor. Ayrıca yenilenen otomobilin elektrikli versiyonu da piyasaya çıkacak. Aracın fiyatı ise merak konusu. İşte detaylar…

Yenilenen Citroen Berlingo 2024 yılında piyasaya çıkacak!

Fransız otomobil şirketi Citroen, Türkiye de çok tercih edilen hafif ticari aracı Berlingo’yu yeniledi. Yenilenen Berlingo, Citroen’in yeni tasarım kimliğini yansıtan modern ve iddialı yeni görünümüyle dikkat çekiyor. Ayrıca aracın hem iç hem de dış tasarımında kullanıcıların dikkatinden kaçmayacak ince detaylar mevcut.

yenilenen citroen berlingo tanitildi1

Şirket yenilenen otomobilde bazı radikal değişiklikler yaptı. İç mekan tasarımında yeni bir ön konsol ve direksiyon simidiyle birlikte yeni renkler kullandı. Böylece hem görselliğe hem de işlevselliğe hitap etmeyi başarıyor. Bununla birlikte kullanıcı dostu bir kabin kullanmayı tercih etti.

Citroen, yenilenen Berlingo için seçtiği koltuklarda konforu ön planda tutuyor. Ayrıca kablosuz akıllı telefon şarj desteği sunuyor. Bununla birlikte yeni Berlingo kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto içeren 10 inçlik dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi ile donatıldı.

Yeni Citroen Berlingo geniş kabin alanıyla içindeki geniş alanıyla ideal bir yol arkadaşı olacak. Bununla birlikte yeni model, konfor ve sürüş destek teknolojileri sunacak. Tasarımcılar, arka kısımda yeni logo yerine yalnızca Citroen ibaresini tercih etmişler.

yenilenen citroen berlingo tanitildi2

Yenilenen Citroen Berlingo’nun arka kısmında çok büyük bir değişim yok. Büyük ve açılabilir bir arka camı mevcut. Ayrıca bu cam kapak, bagaj kapağından bağımsız açılıyor. Bu sayede küçük eşyalar bagaj kapağını açmadan alabilirsiniz. Yeni Berlingo’nun bagaj hacmi 775 litreyi buluyor. Ayrıca elektrikli camlara sahip iki büyük sürgülü yan kapı ise kullanım kolaylığı sağlayacak.

Citroen yenilenen Berlingo önümüzdeki yıl piyasaya çıkacak. Ayrıca şirket yenilene aracın motoruna ilişkin henüz bir açıklama yapmadı. Otomobilin fiyatı ise şimdiden merak konusu oldu.

citroenCitroen Berlingo

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/yenilenen-citroen-berlingo-tanitildi

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir