Apple’dan AirPods Pro 2 ile ilgili üzen karar
 1. Anasayfa
 2. Haber

Apple’dan AirPods Pro 2 ile ilgili üzen karar

0

Apple, ilk AirPods Pro modelini 2019 yılında kullanıcıların beğenisine sundu. Sızıntılara göre, merakla beklenen AirPods Pro 2 modeli bu yıl tanıtılacak.

AirPods Pro 2, Lightning girişine sahip olacak

Apple, ABD ambargosu nedeniyle üretim tesislerini Çin’den Vietnam’a taşıdı. 2022’nin ikinci yarısında seri üretime geçeceği belirtilen AirPods Pro 2 modeli de Vietnam tesislerinde üretilecek. Wall Street Journal da benzer şekilde Apple’ın üretimi Çinden Vietnam ve Hindistan’a kaydırmak için çalışma yürüttüğünü açıklamıştı.

Apple analisti Ming-Chi Kuo, AirPods Pro 2 modeli hakkında yeni bilgiler paylaştı. Kuo, AirPods Pro 2 modelinde Type-C yerine Lightning girişi kullanılacağını belirtti.

AirPods Pro 2, Lightning girişine sahip olacak

iPhone 15 hakkında açıklama yapan Kuo, şirketin iPhone 15 ailesini Type-C girişi ile denediğini ifade etmişti. Ancak şirketin Type-C girişi ile ne zaman kullanıcıların karşısına çıkacağı henüz bilinmiyor.

Sızdırılan bilgiler arasında AirPods Pro 2 modelinin yeni tasarımla tanıtılacağı yer alıyor. Ayrıca yeni modelde sağlık ve spor takibi gibi özelliklerin de olacağı belirtiliyor. Apple Music’te kullanıcılara sunulan Kayıpsız Müzik özelliğinin AirPods Pro 2 tarafından destekleneceği tahmin ediliyor.

Siz sızdırılan bilgiler hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında ve SDN Forum‘da paylaşabilirsiniz.

https://shiftdelete.net/airpods-pro-2-lightning-girisle-gelecek

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir