1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Asphalt Legends Unite Duyuruldu! İşte Çıkış Tarihi

Asphalt Legends Unite Duyuruldu! İşte Çıkış Tarihi
Asphalt Legends Unite Duyuruldu! İşte Çıkış Tarihi
0

Gameloft tarafından mevcut ücretsiz oynanabilen Asphalt 9: Legends yarış oyununun genişletilmesi ve yeniden markalanması olan Asphalt Legends Unite duyuruldu. Oyun, 17 Temmuz tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC, iOS ve Android için piyasaya sürülecek.

asphalt legends unite duyuruldu iste cikis tarihi 2

Oyun birleşik bir platformlar arası deneyim, yükseltilmiş bir grafik motoru, konsol oyuncuları için özelleştirilmiş ve modernize edilmiş bir sanat yönetimi, oyun ilerlemesini ve önceden kilidi açılmış araçları aktaran yeniden tasarlanmış bir garaj ve yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sunacak. Gameloft, sosyal özelliklerin ve kişiselleştirme seçeneklerinin şu anda üzerinde çalışıldığını söyledi.

Oyun menajeri Ignacio Marin, “Kesin bir Asphalt deneyimi sunmak için oyunu genişletmeye kararlıyız. Bugün Asphalt serisi için yeni bir döneme doğru ilk adımı atıyoruz ve yakında oyunculara bir yol haritası yayınlayarak geleceğine dair bir fikir sunacağız. Başlığa rakamı bırakmak bizim ifademizdir: Bu, tüm oyuncularımızı şimdi ve gelecekte birleştiren Asphalt’tır.” dedi.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir