Bitlo, kullanıcılarına 3 milyon TL değerinde coin hediye ediyor
 1. Anasayfa
 2. Advertorial

Bitlo, kullanıcılarına 3 milyon TL değerinde coin hediye ediyor

0

Türkiye’de faaliyet gösteren kripto varlık platformu Bitlo, yeni kullanıcılarına toplam 3 milyon TL değerinde Waves coin daha dağıtıyor! Bitlo’nun WAVES kampanyası WAVES kampanyası süresince Bitlo’ya üye olanlar, DeFi ekosisteminin en önemli projelerinden biriyle tanışıyor.

8 Nisan’da başlayan ve 25 Nisan’a kadar devam eden kampanyada Bitlo’ya yeni kayıt olan her kullanıcı 30 TL değerinde WAVES coin kazandı. Kampanyaya katılanlar 30 dakika içerisinde hediye coinlerini aldı. Arkadaşlarını Bitlo’ya davet eden kullanıcılar da Bitlo’ya getirdikleri kişi başına 15 TL değerinde WAVES coin ile ödüllendirildi. Başarılı olan kampanya, şimdi 3 milyon TL daha dağıtılıyor.

WAVES coin hediye kampanyası devam ediyor

Blok zincirin kripto para birimi WAVES, uzmanlar tarafından önde gelen DeFi coinleri arasında gösteriliyor. Gelecek vadeden kripto para birimlerini kullanıcılarla buluşturmayı amaçlayan Bitlo, WAVES’i de listesine ekledi. 8 Nisan’da başlayan kampanyayla 3 milyon TL değerinde WAVES coin’i yeni üyelerine hediye etti, kampanyaya katılamayanlar için ise devam kampanyası geldi.

Devam kampanyasında 26 Nisan’dan sonra Bitlo, yeni üyelerine 30 TL değerinde; referans kodu ile tanıdıklarını platforma davet edenlere ise davet ettikleri her bir kişi için 15 TL değerinde WAVES coin veriyor.

Kampanya ile ilgili konuşan CEO Mustafa Alpay, şu ifadeleri kullandı: “Büyüyen ve gelişen kripto varlık endüstrisinde ödüller ile pek çok avantajın kilidini açıyoruz. Bu alandaki yeniliklere en ön sırada yer veriyoruz. Yeni ödüller, ticaret ücreti indirimleri, yeni ürünlere erken erişim ve daha fazlasını sunmaya devam edeceğiz. Etkinliklerin kullanıcılarımızın kripto deneyimini eğlenceli hale getirerek, önemli ölçüde gelişime yardımcı olacağına inanıyorum.”

26 Nisan’da başlayacak ve etkinliklerle devam edecek Bitlo WAVES kampanyasına katılım şartlarını öğrenmek için tıklayın.

Waves (WAVES) Projesi Hakkında

2016’da bir merkeziyetsiz bir yapı olarak kurulan Waves, kuruluşundan bu yana çeşitli güncellemelerle genişledi ve bir merkeziyetsiz finans ekosistemine dönüştü. Blok zincirde bugün merkeziyetsiz uygulamalar ve akıllı sözleşmeler oluşturulabiliyor.

Sistemi “anahtar bloklar” ve “mikro bloklar” olarak ikiye bölen WavesNG algoritması ve ağın kendine özgü Leased Proof of Stake konsensüs mekanizması sayesinde saniyede 100 işlem gerçekleştirilebiliyor. Algoritmik merkeziyetsiz ilk stablecoin olan Neutrino (USDN), Waves blok zincirinde geliştirilmiş bir projedir.

Neutrino protokolü, Waves blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir grup token ile temsil edilir. Blok zincirinin yerel parası olan WAVES de bir teminat mevduatının arkasında verilir. Waves blok zinciri, akıllı sözleşme oluşturmak için de basit ve geliştirici dostu bir programlama dili olan Ride’ı kullanıyor.

İşletmeler için bir de Waves Enterprise isminde bir özel zincir sunuluyor. Projenin kurucusu ve Ceo’su Sasha Ivanov’dur ve Albert Einstein’ın yerçekimi dalgaları teorisinin adı verilerek tasarlanmıştır.

Yerli kripto para borsası Bitlo’da hangi coinler var?

Bitlo 2018 yılında kurulmuş olan Türk sermayeli en eski kripto para borsalarından birisi. Kurulduğu günlerden bu yana araştırma ekibinin özverisi ile sadece kaliteli projeleri ekliyorlar. Örneğin Polygon (MATIC) projesi Türk kripto para borsaları arasında ilk defa Bitlo’da listelendi.

Listelendikten sonraki yıllarda en çok kazandıran kripto paralardan birisi olarak dikkatleri çekmişti. Şu anda borsada tam 66 kripto varlık listelenmiş durumda. Kripto varlık sayısı giderek artan borsa, sürekli popüler projeleri ve konuları takip ediyor. Geçtiğimiz yıllarda popüler olan DeFi coin marketlerini açarlarken bu yıl Metaverse, Web3.0 ve NFT gibi başlıklara yoğunlaşarak önemli kripto varlıkları da eklediler.

Hangisi mevtarse coini? NFT coin nereden alırım? Web3 coinlere nasıl yatırım yaparım? DeFi coinleri listesi nedir? Bitlo Türkiye’de bir ilk olarak marketlerinde “Kripto Para Kategorileri”ni açtı. Yatırımcıların aklındaki birçok soruya da cevap vermiş oldular. Şu anda 14 tane kripto para kategorisi mevcut ve sürekli güncelleniyor.

Blockchain proje fikrin mi var?

Bitlo ayrıca, Bitlo Crypto Fund (BCF) isimli şirketi ile blockchain projelerine 5 milyon TL’ye kadar bütçe ile destek oluyor. Kripto şirketlerine, kripto protokollerine ve fintech girişimlerine erken aşamada yatırım yapan Bitlo Crypto Fund (BCF), Bitlo Teknoloji A.Ş.’nin bünyesinde kuruldu. Şirket sadece ödeme aracı olacak veya spekülatif projelere destek olmuyor.

Değer yaratan, fayda sağlayan veya sorun çözen bir blockchain proje fikriniz varsa ileterek yatırım almak için şansınızı buradan deneyebilirsiniz:

https://shiftdelete.net/bitlo-3-milyon-tl-waves-coin

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir