Cem Yılmaz, Erşan Kuneri’nin 2. sezonu için müjdeyi verdi!
 1. Anasayfa
 2. Dizi

Cem Yılmaz, Erşan Kuneri’nin 2. sezonu için müjdeyi verdi!

0

Cem Yılmaz’ın hem senaristliğini hem de yönetmenliğini yaptığı, aynı zamanda başrol olduğu Erşan Kuneri, 8 bölümlük ilk sezonla 13 Mayıs günü Netflix’te yayınlanmıştı. Geçen bir haftada yoğun ilgi gören dizi için Cem Yılmaz’dan müjdeli haber geldi.

Erşan kuneri’nin 2. sezon çekimleri başlıyor

Geçtiğimiz hafta Netflix’te yayına giren ve o günden beri dizi gündeminin ilk sıralarında yer alan Erşan Kuneri dizisinin 2. sezonu, hayranları tarafından merak edilen sorulardan birisi oldu. Cem Yılmaz attığı bir Tweet ile tüm bu soruları cevapladı. Yılmaz, 2. sezon çekimlerinin haftaya başlayacağını duyurdu.

Dizi, erotik film yapımcısı olan Erşan Kuneri’nin başından geçen maceralı anlatıyor. Durum komedisi türünde 8 bölümden oluşan dizinin başrol karakteri 2004 yapımı bilim-kurgu ve komedi filmi G.O.R.A. ile izleyici karşısına çıkmıştı.

Erşan Kuneri, ilk haftasında oldukça fazla izlense de izleyici kitlesinde farklı görüşler oluşturdu. Yapımı izleyen birçok kişi diziyi oldukça beğendi. Ancak önemli bir kesim de dizinin Cem Yılmaz seviyesinin altında olduğunu ve çok fazla bel altı esprilerin yer aldığını belirtti.

Öte yandan Cem Yılmaz ve Netflix’in ortak projeleri artmaya devam ediyor. Ünlü komedyenin daha önce yaptığı film ve stand-up gösterileri platformda yer alırken, 2021’in son gününde de Diamond Elite Platinum Plus ilk olarak Netflix’te yayınlanmıştı. Arkasından gelen Erşan Kuneri yapımı ortaklığı pekiştirdi.

Peki siz Erşan Kuneri’yi izlediniz mi? Dizi hakkında görüşleriniz nedir? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.

https://shiftdelete.net/cem-yilmaz-ersan-kuneri-2-sezon

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir