1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Grounded ve Pentiment, Nintendo Switch’e Geliyor

Grounded ve Pentiment, Nintendo Switch’e Geliyor
Grounded ve Pentiment, Nintendo Switch’e Geliyor
0

Nintendo Direct Partner Showcase özel yayınında, Microsoft çatısı altındaki Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen Grounded ve Pentiment oyunlarının Nintendo Switch konsoluna geleceği doğrulandı.

Switch için Pentiment 22 Şubat itibarıyla satın alınabilecek. Tek oyunculu rol yapma oyunu orta çağ döneminde geçiyor ve PC ve Xbox sürümleri genel olarak olumlu eleştiriler almıştı.

Grounded ise Switch için 16 Nisan tarihinde piyasaya sürülecek. Çok oyunculu hayatta kalma macerasında tipik bir arka bahçeyi birlikte keşfetmeniz, inşa etmeniz ve hayatta kalmanız gerekiyor.

Nintendo ayrıca bugünden itibaren Nintendo Switch Online kullanıcılarının Rare’den dört klasik NES ve SNES oyununu indirip oynayabileceğini duyurdu. Bunlar Killer Instinct, Battletoads in Battlemages, Snake Rattle N Roll ve RC Pro Am. Oyuncular Nintendo Switch Online Expansion Pack sahibiyse Blast Corps’a da sahip olabilecek.

Bu ayın başlarında Microsoft Gaming CEO’su Phil Spencer’ın dört birinci taraf Xbox ve PC oyununun diğer platformlara geleceğini doğruladığını da hatırlatalım.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir