Hangi kripto para kazandırır söyleyen Icrypex sistemini konuştuk!
 1. Anasayfa
 2. Haber

Hangi kripto para kazandırır söyleyen Icrypex sistemini konuştuk!

0

Ülkemizde birçok kişi tarafından tercih edilen kripto para platformu Icrypex, yatırım yapmak insanları güncel veriler ve projelerle ilgili bilgilendirerek doğru yatırım yapılmasında yönlendiriyor. Icrypex Portföy Yönetimi hakkındaki bilgileri yerinde öğrendik.

Icrypex Portföy Yönetimi nedir?

SDNShiftdelete.net

Çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için platform sağlayan bir kripto para borsası olan ICRYPEX, 2018 yılında Gökalp İçer tarafından Türkiye’de kurumsal yapı ile kurulan kendi nodelarına trading ve matching enginelerine sahip, emir defteri yönetimini kendi yapan kripto para platformu olarak karşımıza çıktı.

Icrypex Portföy Yönetimi

Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Stellar Lumens, Basic Attention Token, ChainLink, BiLira, AVAX, Polkadot, Tether, Algorand, Fantom, Holochain, Maker, Aave ve MenaPay ürünlerini bünyesinde barındıran kripto para borsası, yeni ürünlerle de yatırımcıların karşısına çıkmaya devam ediyor.

Kripto para piyasasına hakim olmayan veya ilk kez duyan yatırımcılar, Icrypex’in portföy yönetimi ile birlikte doğru yatırımlarla buluşuyor. Piyasa analizi, güncel kripto para durumu ve birebir destek ile birlikte yatırımcıların yanında olan Icrypex, bu yönetimini de sürekli geliştiriyor.

https://shiftdelete.net/icrypex-portfoy-yonetimi-nedir

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir