1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Oyuncular yaşadı: PS5 Pro ve yeni Nintendo Switch yolda!

Oyuncular yaşadı: PS5 Pro ve yeni Nintendo Switch yolda!
Oyuncular yaşadı: PS5 Pro ve yeni Nintendo Switch yolda!
0

PlayStation 5 Pro’ya yönelik iddialar her geçen gün daha fazla büyüyor. Yeni bir sızıntı, oyun dünyasını hareketli günlerin beklediğini gösteriyor. PS5 Pro ve Nintendo Switch konsolunun yeni bir versiyonu “çok yakında” görücüye çıkabilir.

Yeni PlayStation 5 ve Nintendo Switch ne zaman duyurulacak?

Oyun dünyasının güvenilir kaynaklarından biri, PS5 Pro ve yeni Nintendo Switch sürümü için ilgi çekici açıklamalarda bulundu. Yeni iddialar, her iki konsolun da yakında piyasaya sürülebileceğini öne sürüyor, ancak henüz resmi bir tarih paylaşılmadığını belirtelim.

sony ps5 stok sorunlarini cozecek

Yeni sızıntının aslında çok fazla detaylı olmadığını belirtmek gerekiyor. Her iki konsol için de çalışmaların hızlandığını ve birbirine yakın aralıklarla duyurulacağına inanılıyor. Ancak önceki bir iddia, PS5 Pro’nun 2024 yılında oyunculara sunulacağını ortaya çıkarmıştı.

Fahiş fiyattan satıyorlardı: Yüzlerce PS5 ellerinde kaldı!

Fahiş fiyattan satıyorlardı: Yüzlerce PS5 ellerinde kaldı!

PlayStation 5 stok sorunlarının çözülmesi ikinci el dünyasını hareketlendirdi. Ayrıca fahiş fiyattan satanların elinde kaldı.

Öte yandan Nintendo hayranlarını sevindirecek bazı gelişmeler de yaşanıyor. Yeni Switch sürümünün, Pokémon Scarlet ve Pokémon Violet ek paketleriyle birlikte piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu oyunların 2023’ün sonbahar-kış aylarında gelmesi bekleniyor.

Nintendo’nun bir süredir aktif olarak yeni bir Switch geliştirdiğini biliyoruz. Altı yaşındaki el konsolu, yeni nesil grafiklere sahip oyunların geliştirilmesini engelliyor. Ayrıca kullanıcılar, batarya ömrü konusunda da artan şikayetlere sahip. Konsolla birlikte Legend of Zelda, Super Mario ve Splatoon gibi yapımların yeni sürümleri de paylaşılacak.

Nintendo Switch

2020’nin Kasım ayında, küresel pandeminin ortasında duyurulan PlayStation 5, tedarik zinciri sorunu yaşayan ürünler kervanına katılmıştı. Ancak Sony’nin açıklamasına göre, Asya ve Japonya’daki stok sorunu 2023’te çözüldü.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/ps5-pro-yeni-nintendo-switch-sizinti

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir