1. Anasayfa
 2. Akıllı Telefon
Trendlerdeki Yazı

Ajan gözlüğü gibi! Xiaomi Mijia tanıtıldı

Ajan gözlüğü gibi! Xiaomi Mijia tanıtıldı
Ajan gözlüğü gibi! Xiaomi Mijia tanıtıldı
0

Yanlış okumadınız, Xiaomi ajan gibi hissettirecek yeni gözlüklerini tanıttı. Xiaomi, anavatanı Çin’de yaptığı duyurularla birlikte en yeni Mijia akıllı gözlük serisini ortaya çıkardı. Yapılan resmi duyurulara göre Xiaomi, Mijia akıllı ses gözlükleri ile teknolojiyi ve modayı bir arada tutmayı hedefliyor. Şık görünen tasarımı ile Xiaomi’nin yeni gözlüklerinin, sesi kusursuz bir şekilde ilettiği iddia ediliyor. İşte Xiaomi Mijia hakkında detaylar…

Xiaomi’nin paylaşımlarına bakacak olursak, yeni gözlük serisi altı adet değiştirilebilir çerçeve seçeneği ve özelleştirilebilmesi ile öne çıkıyor. Ayrıca görme bozukluğunuz varsa da gereksinimlerinize göre cihazı düzenleyebilirsiniz.

Xiaomi Mijia ses gözlükleri

Şirketin birçok sektörde faaliyet göstermesine artık alışmış olsak da, ses ileten gözlükler yine de şaşırtabiliyor. Özellikle ajan filmlerinde gördüğümüz gözlükle konuşma sahnelerini artık gerçekte kullanabilecek olmamız da ilgi çekiyor.

Cam gibi görüntü arayanlara! En iyi ekrana sahip Xiaomi modelleri

Cam gibi görüntü arayanlara! En iyi ekrana sahip Xiaomi modelleri

An itibariyle en iyi ekrana sahip Xiaomi modelleri hangileri? İşte DxOMark verilerine göre en iyi ekrana sahip Xiaomi modelleri!

Tanıtımdan da anlayabileceğiniz üzere Xiaomi Mijia, ses odaklı bir gözlük olarak geliyor. Sesi iletmek için hava iletim teknolojisini kullanan gözlüğün net ve sürükleyici bir ses deneyimi sunacağı iddia ediliyor. Ayrıca daha temiz ses iletmek için füzyon ses boşluğu yapısı algoritmasını kullanan cihaz, ikili ses kesintisi önleyici teknolojisi sayesinde telefon görüşmesi sırasında kesintiyi önlüyor.

Xiaomi Mijia özellikleri

Gelelim batarya konusuna. Xiaomi’nin yeni gözlükleri 10 saate kadar müzik, 7 saate kadar telefon görüşmesi, 24 saatlik günlük kullanım, ve 11 güne kadar boşta kullanım vaat ediyor. 37.7 gram ağırlığa sahip olan gözlük, ayarlanabilir burun pedleri ile rahat bir kullanım sunuyor. 27 Mart’tan itibaren Çin pazarında satışa çıkacak Xiaomi Mijia, 63 dolarlık fiyat etiketiyle geliyor.

Peki, Xiaomi Mijia hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

xiaomiXiaomi gözlükXiaomi Mijia

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/xiaomi-mijia-tanitildi-ozellikleri

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir