1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

YouTube Müzik web uygulamasına çok beklenen özellik sonunda geliyor!

YouTube Müzik web uygulamasına çok beklenen özellik sonunda geliyor!
YouTube Müzik web uygulamasına çok beklenen özellik sonunda geliyor!
0

Geçtiğimiz hafta YouTube Müzik çevrimdışı indirmeyi web uygulamasının destekleyebileceğine dair söylentiler ve hatta işaretler ortaya çıktı. Özellik şimdi bazı kullanıcılar için kullanıma sunulmaya başlıyor.

YouTube Müzik çevrimdışı indirme özelliği, web uygulamasında nasıl çalışacak?

YouTube Müzik web uygulamasının Albüm/tekil sayfasında, üst kısımda “Kütüphaneye kaydet” şeklinde bşr indirme düğmesi göreceksiniz. İlerleme notunu belirtmek için alt sol köşede bir “İndiriliyor…” göstergesi görünecek.

Downloads on Web App
byu/A_Living_Speed_Bump inYoutubeMusic

Daha sonra Kitaplık sayfasında yeni bir İndirmeler sekmesi olacak. Bu sekme Filtreler, Oynatma Listeleri, Podcast’ler, Şarkılar ve Albümler gibi kategorilere sahip olacak. Google, oynatma çubuğunun altında yer alan bir yazıyla “İnternet bağlantısı olmadığında belirtecek.

YouTube Müzik çevrimdışı indirme yöntemiyle indirdiğiniz içerikler, cihazınızın en az her 30 günde bir aktif internet bağlantısına sahip olması koşuluyla kullanılabilir kalacak.

Irkçılık sebebiyle Google askıya almıştı: Gemini ne zaman geri geliyor?

Irkçılık sebebiyle Google askıya almıştı: Gemini ne zaman geri geliyor?

Google, ırkçılık tartışmaları nedeniyle kullanımdan kaldırmıştı. Şirket, ‘Gemini ne zaman geri geliyor’ sorusunu yanıtladı.

Bu, uzun zamandır beklenen bir özellikti. YouTube Müzik’in masaüstü uygulaması sunmamasının güzel bir çözümü oldu. Şu an bu özellik her cihazda yayınlanmış değil, yavaş yavaş dağıtılıyor gibi görünüyor.

İçerikleri indirmek muhtemelen bir YouTube Premium aboneliği gerekiyor olacaktır. Ancak insanların nedendir bilinmez YouTube Müzik hizmetini hala kullanmıyor. Kullananlar olarak siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/youtube-music-cevrimdisi-indirme-web

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir