Ferrari, Justin Bieber’ı kara listeye aldı: Araba satmayacak
 1. Anasayfa
 2. Haber

Ferrari, Justin Bieber’ı kara listeye aldı: Araba satmayacak

0

Ferrari’nin ikonik arabalarıyla ilgili çok hassas kurallara sahip olduğunu duymuş olmalısınız. İnsanların ikonik Ferrari modellerini kontrol eden ve bu modeller üzerinde değişim yapılmasına izin vermeyen İtalyan otomotiv devi, son olarak Justin Bieber’ı kara listeye aldı. Justin Bieber’ın Ferrari satın almasına izin verilmeyecek.

İtalyan basınından gelen son bilgiler, Ferrari’nin katı kurallarını ve mülkiyet koşullarını ihlal eden Justin Bieber’ın cezalandırıldığını söylüyor. Orijinal 458 Italia F1’e neon mavi boya ekleyen Kanadalı şarkıcı, Ferrari’nin kara listesine eklenen son isim oldu.

Ferrari’sini boyatan Justin Bieber’e satış ambargosu

28 yaşındaki ünlü şarkıcı, yeni bir Ferrari satın almak isterse sorunlar yaşayabilir. Ortaya çıkan son bilgilere göre Ferrari, ikonik modeli boyattığı gerekçesiyle Justin Bieber’ın yeni araba satın almasını yasaklamaya karar verdi.

Ferrari’nin arabalara modifiye yaptırma konusunda sert kurallara sahip olduğunu belirtelim. Arabalar üzerinde yapılacak herhangi bir değişiklik, yetkili isimler tarafından onaydan geçmek zorunda. Ancak Bieber, bu onayı almamış gibi görünüyor.

Açıklamalara göre, Kanadalı popçunun tek suçu Ferrari 458 Italia F1’sine neon mavi boya eklemesi değil. İddialara göre Bieber, aracını, 2016 yılında Los Angeles’taki bir otoparkta iki hafta boyunca bıraktı. Bieber’ın parti çıkışı arabayı nereye bıraktığını unuttuğu ortaya çıktı. Bu “suça” ek olarak şarkıcının alevli çamurluklar ve jantlar taktığı da belirtildi.

Ferrari SP3JC

Bieber muhtemelen Ferrari’nin müşterileri için katı kuralların geçerli olduğunu bilmiyordu. Ancak İtalyan üretici için bazı kurallar bulunuyor. Örneğin aracı başka bir kişinin kullanılması hoş karşılanmıyor. Ayrıca sıfır alınan arabayı ilk yıl satmak da yasak. Ek olarak araba satışı sonrasında, arabayı Ferrari alamayacağı için, şirkete bilgi verilmeli.

Daha önce Ferrari kara listesine eklenen isimler ise 50 Cent, Nicholas Cage ve Kim Kardashian’dı. Justin Bieber’ın henüz bir açıklama yapmadığını da belirtelim.

Peki siz Justin Bieber ve Ferrari arasındaki bu olay hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda veya SDN Forum’da paylaşabilirsiniz.

https://shiftdelete.net/ferrari-justin-bieber-kara-liste

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir