Samsung Pro Endurance microSD kartlar tanıtıldı
 1. Anasayfa
 2. Haber

Samsung Pro Endurance microSD kartlar tanıtıldı

0

Samsung, Full HD ve 4K video kaydı için optimize edilen yeni microSD kartlarını tanıttı. Pro Endurance olarak adlandırılan bu kartlar, gözetim kameraları, ön panel kameraları, kapı zili kameraları ve aksiyon kameraları gibi cihazların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı.

Samsung tarafından yapılan resmi açıklamaya. göre, ana cihazın içeriği yeterince hızlı boşaltmayı başarması koşuluyla kartlar, 16 yıl boyunca kesintisiz kayıt yapabiliyor. Kapasiteye bağlı olarak değişiklik gösteriyor olsa da, okuma hızları 100 MB / sn‘ye kadar, yazma hızı ise 40 MB / sn‘ye kadar çıkıyor.

Samsung Pro Endurance, 16 yıl kayıt ömrüne sahip!

Kartlar dört farklı kapasite ile karşımıza çıkıyor: 32 GB ve 64 GB (microSDHC) 128 GB ve 256 GB (microSDXC)

Her kapasitesinin sunduğu dayanıklılık farklılık gösteriyor, ancak dört modelde binlerce saat sorunsuz bir şekilde kayıt yapabiliyor. Kartların sınıflandırılmasına baktığımızda Class 10 U3 ve V30 karşımıza çıkıyor.

Samsung Pro Endurance, 16 yıl kayıt ömrüne sahip!

Samsung bu kartların kullanılacağı cihazları dikkate alarak, Pro Endurance serisini su, mıknatıs ve X-ışınlarına karşı korumalı bir şekilde geliştirdi. Aşınmaya ve düşmeye karşı da dayanıklı yapıda.

Dünya çapında satışa sunulan kartlarında 32 GB’lık versiyonu 10.99 dolardan başlarken, 256 GB’lık versiyonun fiyatı 54.99 dolara kadar çıkıyor.

https://shiftdelete.net/samsung-pro-endurance-microsd-kartlar-tanitildi

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir