TCL, NXTPAPER 3.0 Ekran Teknolojisi ile CES 2024’te Ödül Aldı
 1. Anasayfa
 2. Bülten

TCL, NXTPAPER 3.0 Ekran Teknolojisi ile CES 2024’te Ödül Aldı

0

TCL, yeni NXTPAPER 3.0 ekran teknolojisine sahip akıllı telefonlar ve tabletler ve RayNeo X2 Lite AR Gözlük de dâhil olmak üzere birçok ürün ve teknik çözümünün yetkili medya ve kuruluşlar tarafından ödüllendirildiğini duyurdu.

Bu yıl TCL, birden fazla kategoride yenilikçi teknolojilerden oluşan lider portföyüyle CES’e damgasını vurdu. TCL, International Data Corporation ve TWICE’ın desteğiyle Asia Digital Group ve European Digital Group tarafından düzenlenen 2023-2024 Küresel En İyi Markalar Ödül Töreni’nde (GTB) altı ödül kazandı. Bu etkinlik, küresel tüketici elektroniği sektöründe profesyonelliğin ve güvenilirliğin ön plana çıktığı bir etkinlik olarak biliniyor.

TCL’in sektörün ilk akıllı bağlantılı mobil cihaz eğlence çözümlerinden birinin parçası olan en yeni tablet TCL NXTPAPER 14 Pro ve RayNeo X2 Lite AR Gözlükleri de sırasıyla “Göz Koruma Ekran Teknolojisi İnovasyon Ödülü” ve “Yılın AR Gözlük İnovasyon Ödülü”nü aldı.

TCL 40 NXTPAPER akıllı telefon da “Mobil Cihazlar, Aksesuarlar ve Uygulamalar” kategorisinde CES 2024 İnovasyon Ödülü ile onurlandırıldı.  Dünyanın ilk insan gözü için optimize edilmiş akıllı telefonlarından biri olan TCL 40 NXTPAPER, akıllı telefonlara devrim niteliğinde tam renkli, kâğıt benzeri rahat bir görsel deneyim getirmesiyle tanınıyor.

Dünya çapında çok sayıda AR-GE merkezi ve dünya çapında binlerce endüstri ortağının güçlü desteğiyle TCL, ürün portföyünü sürekli olarak genişletmek, inovasyonda daha fazla atılım yaratmak ve kullanıcılara mükemmelliği yakalama konusunda güç vermek için bu küresel sinerjiden yararlanıyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir