The Marvels ve Ant-Man and the Wasp: Quantumania’nın yeni tarihleri açıklandı!
 1. Anasayfa
 2. Haber

The Marvels ve Ant-Man and the Wasp: Quantumania’nın yeni tarihleri açıklandı!

0

Yarattığı sinematik evrenle önemli bir izleyici kitlesine ulaşan Marvel, sevenlerinin merakla beklediği Captain Marvel ve Ant-Man serisinin devam filmleri için düğmeye bastı. 2023 yılında da iddialı bir şekilde devam etmek isteyen şirket, Ant-Man and the Wasp: Quantumania ve  The Marvels filmlerinin tarihlerini değiştirdi.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania ve The Marvels’ın tarihleri aralarında değişti

Marvel, iki filmle ilgili ilginç bir karar aldı. Şirket, filmlerin daha önce açıklanan tarihleri arasında değişiklik yoluna gitti. Böylece Ant-Man and the Wasp: Quantumania‘nın yeni vizyon tarihi 17 Şubat 2023, The Marvels‘in yeni vizyon tarihi de 28 Temmuz 2023 olarak belirlendi.

The Marvels ve Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Koronavirüs ve devamında gelen kapanma süreçleri, birçok şirkette olduğu gibi Marvel filmlerinde de ertelemelere neden oldu. Fakat diğer şirketlere göre Marvel’da durum biraz farklı işliyor. Marvel, farklı film serilerinde bile hep birbiriyle bağ kurma gidiyor. Bu durumda rasgele bir erteleme durumuna izin vermiyor.

The Marvels ve Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Filmlerinde diğer serileri de ilgilendiren konular işleyen Marvel, genellikle bir yapımda yaptığı ertelemeleri, diğer yapımların önüne veya arkasına geçmeyecek şekilde yapıyordu. Bu sefer öteleme değil de yer değiştirme olunca hayranları tarafından biraz garip karşılandı.

The Marvels ve Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Marvel, 2023’te önemli yapımları vizyona sokmaya hazırlanıyor. Şirketin ilk yapımı The Marvels olurken Guardians of the Galaxy Vol. 3 Mayıs 2023’te vizyona girecek. Öte yandan şirket, en yakın zamanda da bir yapımı vizyona sokuyor. 6 Mayıs’ta Doctor Strange in the Multiverse of Madness vizyona girecek.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya SDN Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

https://shiftdelete.net/the-marvels-ve-ant-man-and-the-wasp-quantumania-tarihleri-aciklandi

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir