1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Twitter, Yakın Arkadaşlar benzeri özelliği duyurdu! İşte detaylar

Twitter, Yakın Arkadaşlar benzeri özelliği duyurdu! İşte detaylar
Twitter, Yakın Arkadaşlar benzeri özelliği duyurdu! İşte detaylar
0

Sosyal medya devi Twitter, uzun süredir kullanıcılarının beklediği Güvenilir Arkadaşlar özelliğini test ediyor. Henüz test aşamasındaki olan fonksiyon ilk olarak 2021 yılının sonlarında mobil geliştirici Alessandro Paluzzi tarafından fark edildi. Bu yenilik, Instagram Yakın Arkadaşlar özelliği ile aynı işlevi görüyor.

Sosyal medya platformu Twitter da bugün resmi hesabından yaptığı paylaşımda yeni özellik için test aşamasında olduklarını paylaştı. Peki Güvenilir Arkadaşlar’ın detayları neler olacak? Haberin ayrıntılarına hep birlikte göz atalım.

Twitter Güvenilir Arkadaşlar, 150 kişi ile sınırlı olacak!

Alessandro Paluzzi, Twitter hesabından yaptığı ilk paylaşımlarda Güvenilir Arkadaşlar listesinin 150 kişi ile sınırlı olacağını bildirmişti. Aynı zamanda ek olarak kişileri listeden çıkardıktan sonra da kullanıcılara bildirim gitmeyeceğini de açıklamıştı.

Twitter Güvenlik, bugün resmi hesabından yaptığı paylaşımda Güvenilir Arkadaşlar özelliğini doğruladı. Platform, listenin yalnızca 150 kişi ile sınırlı olacağını paylaştı. Sosyal medya platformu ayrıca yaptığı paylaşımda yeni özelliğin nasıl çalışacağını da küçük bir vide ile gösterdi.

Twitter, özelliğin bugünden itibaren bazı kişiler tarafından kullanılabileceğini de belirtti. Test aşamasındaki yeni fonksiyonun kararlı sürüme ne zaman geleceği ise şimdilik belirsiz.

twitter guvenilir arkadaslar test ediliyor1

Sosyal medya devi Twitter, son zamanlarda getirdiği yenilikler ve Elon Musk haberleriyle gündemden düşmüyor. Platform, son olarak düzenleme butonunun geçmişi göstermesiyle dikkat çekmişti.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Güvenilir Arkadaşlar kullanışlı olacak mı? Düşüncelerinizi Yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

https://shiftdelete.net/twitter-guvenilir-arkadaslar-test-ediyor

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir