1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Ücretsiz Marvel oyunu geliyor! Hangi süper kahramanlar var?

Ücretsiz Marvel oyunu geliyor! Hangi süper kahramanlar var?
Ücretsiz Marvel oyunu geliyor! Hangi süper kahramanlar var?
0

Tamamen ücretsiz olacağı açıklanan Marvel Rivals oyunu, mayıs ayında piyasaya sürülecek. Marvel evreninden birçok ikonik kahramanı kontrol edebileceğimiz yapım, oyun dünyasında kartların yeniden dağıtılmasına sebep olabilir.

Benzersiz bir haritada geçeceği ve Marvel fanlarının kendi süper kahraman ekibini kurmasına izin vereceği söylenen oyunun, ne kadar stabil bir performans vereceği ise şimdiden merak konusu oldu. İlk etapta sadece PC platformu için çıkacak yapımın, şimdiden büyük bir oyuncu kitlesine sahip olacağı öngörülüyor.

Oyunun içereceği başlıca karakterler ise Black Panther, Spider-Man, Iron Man, The Punisher, Doctor Strange, Groot, Hulk, Loki, Luna Snow, Rocket Raccoon, Magik, Star-Lord, Magneto, Peni Parker, Mantis, Namor, Scarlet Witch ve Storm olarak öne çıktı.

Çıktığı zaman tam 18 tane iyi ve kötü süper kahramana yer verecek yapımın, bu sayıyı zaman içinde daha da artıracağı söyleniyor. Ayrıca oyun için uzun dönemli ve kapsamlı bir güncelleme garantisi de şimdiden verilmiş durumda.

marvel-rivals-ücretsiz-1

Birçok farklı evrende geçeceği söylenen oyun, Doktor Doom isimli zalim bir diktatör ve onun 2099 yılından gelen rakibinin savaşını konu alıyor. Dünyanın yok olmasını engellemek isteyen kahramanlarımız da, bunun için birlik olmak zorunda kalacak.

Marvel yönetimi oyun üzerinde yıllardır büyük bir tutku ile çalıştıklarını belirtirken, Rivals’ın bu evreni sevenlerin gönlünde taht kuracak bir yapım olacağını öne sürdü. Bu iddiaların ne kadar doğru olduğunu ise yapım resmi olarak piyasaya sürüldüğünde hep birlikte göreceğiz.

Spider-Man 2 hakkında büyük sızıntı!

Spider-Man 2 hakkında büyük sızıntı!

Son dönemin en sevilen yapımlarından Marvel’s Spider-Man 2 hakkında dev bir sızıntı ortaya çıktı. İşte detaylar…

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Marvel Rivals başarılı olacak mı? Siz Marvel evrenini seviyor musunuz? Yanıtlarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle kolayca paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok değerli.

marvel rivals ücretsiz

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/ucretsiz-marvel-rivals-oyun-geliyor

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir